szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

W Must Be The Music 8 będzie piąty juror!

Do Must Be The Music 8 dołączy piąty juror! Do Kory, Piotra Roguckiego, Elżbiety Zapendowskiej i Adama Sztaby dołączy ponoć kolejna znana gwiazda. Kto zostanie nowym jurorem w Must Be The Music?

Tagi: must be the music, must be the music juror

kora, rogucki, zapendowska, sztaba, must be the music

fot: WBF

Jesienią 2014 roku w nowej ramówce stacji Polsat zobaczymy już 8. edycję programu Must Be The Music. Na fanów programu czekają kolejne zmiany. Po odejściu Łozowskiego i dołączeniu Piotra Roguckiego do jury, pora na kolejnego jurora!

Blog JastrzabPost.pl informuje, że w Must Be The Music 8 pojawi się piąty juror. Typowane są takie gwiazdy, jak: Liber, Sylwia Grzeszczak i Margaret.

Sylwia odrzuciła propozycję i chociaż bardzo szanuje Polsat, nie mogła zasiąść za stołem ze względu na liczne koncerty i zobowiązania zawodowe. Margaret na razie woli skupić się nad pracą nad nowym albumem, szczególnie, że lada dzień wylatuje na duży festiwal za granicę, który będzie miał duży wpływ na decyzję. Dlaczego? To od niego zależy jej dalsza kariera w kolejnym miejscu świata. Zostaje Liber. To właśnie on najprawdopodobniej dołączy do jurorów - powiedziała osoba z produkcji  w rozmowie z JastrzabPost.pl.

Myślicie, że Liber faktycznie zostanie nowym jurorem Must Be The Music? Pasuje do tej roli?

Przeczytaj także: MUST BE THE MUSIC: Zwycięzca programu miał wypadek. Tomasz Kowalski w szpitalu!

Autor: Kinga

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 18.06.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
8. edycja Must Be The Music jesienią w zmienionej formule! [WIDEO]
8. edycja Must Be The Music ...

Pod koniec czerwca ruszyły nagrania do ósmej edycji najpopularniejszego obecnie talent-show w Polsce, czyli programu Must Be The Music. Nowa struktura programu ma postawić mocniej na castingi, kosztem odcinków na żywo.