szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Zobacz jak bawi się Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy! Już wkrótce na MTV!

WARSAW SHORE - EKIPA Z WARSZAWY: Już wkrótce na MTV Polska!

Od dawna zastanawialiśmy się, kiedy amerykański przebój "Ekipa z New Jersey" doczeka się polskiej edycji. Nasze prośby wreszcie się spełniły! Doczekaliśmy się nowego programu MTV Polska o nazwie "Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy"! Produkcja rozpoczęła się 4 października, więc już niedługo na ekranach naszych telewizorów zobaczymy, jak imprezuje Warszawa!

Tagi: ekipa z warszawy uczestnicy, kiedy będzie warsaw shore, kto w polskiej edycji ekipy z new jersey, MTV, polska edycja ekipy z New Jersey, uczestnicy warsaw shore, Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy, Warsaw Shore Ekipa z Warszawy

WARSAW SHORE - EKIPA Z WARSZAWY: Już wkrótce na MTV Polska!

fot: Materiały prasowe MTV

"Ekipa z New Jersey" była hitem w niemal wszystkich krajach, w których miała miejsce emisja programu. Jej uczestnicy stali się gwiazdami rozpoznawanymi na całym świecie, a ich perypetie śledziliśmy nie tylko w MTV, ale także w kolorowych gazetach i serwisach plotkarskich.

Teraz, Warszawa będzie miała własną ekipę! "Warsaw Shore - ekipa z Warszawy" to grupa młodych, szalonych imprezowiczów pozbawionych barier i gotowych na wiele, by dobrze się bawić. Cztery dziewczyny i czterech chłopaków stworzą ekipę, która rozkręci każdą imprezę i rozgrzeje najnudniejszy klub!

Uczestnicy będą filmowani przez 24 godziny dziennie - w domu, w pracy i co najciekawsze - podczas szalonych imprez. Mamy nadzieję, że Ekipa z Warszawy przebije wszystkie, jakie do tej pory pokazywane były w MTV oraz, że jak najlepiej pokażą Warszawę reszcie Polski.

Już niebawem zaprezentujemy wam sylwetki uczestników. Póki co - drobna zapowiedź, czyli połowa Ekipy z Warszawy! Co o nich myślicie?

poprzedni
nastepny
WARSAW SHORE - EKIPA Z WARSZAWY: Już wkrótce na MTV Polska!

Paweł

Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: J.M.

Zdjęcia: Materiały prasowe MTV

Publikacja: 16.10.2013, Aktualizacja:

Zobacz również