szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

WARSAW SHORE ODC. 10, 22.06.2014 - Paweł... księdzem?! Duża Ania kontuzjowana!

Co się wydarzy w 10. odcinku Warsaw Shore? Koniecznie obejrzyjcie ZWIASTUNY odc. 10, który zostanie wyemitowany w niedzielę 22 czerwca o godz. 23 w MTV!

Tagi: warsaw shore, Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy, warsaw shore duża ania, warsaw shore odc. 10

WARSAW SHORE ODC. 10, 22.06.2014 - Duża Ania kontuzjowana!

fot: Twitter

W 10. odcinku Warsaw Shore ekipa zorganizuje domówkę, która na długo zapadnie wszystkim w pamięć. Zanim jednak w domu uczestników programu zjawią się goście, ekipa wybierze się na poszukiwanie strojów, w które przebiorą się przed imprezą. Niektóre pomysły będą naprawdę kontrowersyjne - Paweł w roli księdza odpuszczającego grzechy to niezwykły widok!

CZYTAJ TAKŻE: DUŻA ANIA Z WARSAW SHORE POWIĘKSZYŁA USTA. SĄ GIGANTYCZNE! MAMY ZDJĘCIE!

W odc. 10 Warsaw Shore nie zabraknie oczywiście dalszego ciągu sporu Dużej i Małej Ani o względy Alana. Jednocześnie Duża Ania nie przejmie się całą sytuacją i podczas imprezy będzie ostro flirtować z kolegą Wojtka - Tomkiem. Domówka w pewnym momencie wymknie się spod kontroli. Duża Ania przewróci się i uderzy głową o beton, przez co nabije sobie wielkiego guza na czole!

Obejrzyjcie zwiastuny odc. 10 Warsaw Shore!


CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI TRENDAMI I PLOTKAMI? POLUB NAS NA FACEBOOKU!

Autor: M.G.

Zdjęcia: Twitter

Publikacja: 20.06.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
ELIZA z WARSAW SHORE i jej ciążowe stylizacje. Która prezentuje się najlepiej?
ELIZA z WARSAW SHORE i jej ...

Ciąża Elizy z Warsaw Shore sprawiła, że celebrytka nadal cieszy się ogromną popularnością. Uczestniczka popularnego show nie daje o sobie zapomnieć i zamieszcza kolejne ciążowe stylizacje. Zobaczcie koniecznie ciążowe zestawy Elizy z ...

Trybson i Śmietana z Warsaw Shore mieszkają RAZEM! [WIDEO]
Trybson i Śmietana z Warsaw Shore ...

Trybson z „Warsaw Shore”, znany przede wszystkim ze związku z Elizą, nie tylko przygotowuje się obecnie do roli ojca, m.in. chodząc do szkoły rodzenia, lecz także dba o swoją zawodową przyszłość ...