szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Warsaw Shore odc. 9, 15.06.214. Co się wydarzyło? Wizyta w klubie go-go i kurs barmański!

W 9. odcinku Warsaw Shore nie zabrakło emocji! Sprawdźcie, co spotkało szalonych imprezowiczów w odc.9, który został wyemitowany 16 czerwca w MTV!

Tagi: warsaw shore, Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy

WARSAW SHORE ODC. 9, 15.06.2014 - Mała czy Duża Ania - kogo wybierze Alan? Zobacz ZWIASTUNY

fot: Facebook

W 9. odcinku Warsaw Shore rywalizacja Małej i Dużej Ani o Alana stała się jeszcze bardziej zażarta! Chłopak nie zamierza wiązać się z żadną z dziewczyn, które jednak starały się udowodnić mu, która bardziej na niego zasługuje. Mała wyznała, że jest zakochana w Alanie i bardzo tęskniła za nim, gdy był w Chorwacji. Chciała nawet wybrać się z chłopakami do klubu go-go, jednak zmogła ją choroba.

W odc. 9. Warsaw Shore w męskim wypadzie wzięły udział Malwina i Duża Ania. Niestety, nowa uczestniczka szybko skończyła imprezę, ponieważ bardzo się upiła i zaczęła wymiotować na podłogę, więc chłopaki odesłali ją do domu. Duża Ania postanowiła zatańczyć na rurze tak jak profesjonalistki, co Paweł skwitował stwierdzeniem, że zdecydowanie powinna robić to zawodowo. Ania starała się wciągnąć Alana do rozmowy, jednak on wolał oglądać się za innymi dziewczynami. Tej nocy chłopaki wrócili do domu bez towarzystwa, a Paweł od razu poszedł do Eweliny sprawdzić, jak się czuje chora koleżanka.

Ponadto, w 9. odcinku Warsaw Shore Ania i Ptyś spędzili dzień w pracy, udowadniając, że ekipowicze potrafią sprostać postawionemu przed nimi zadaniu. Wojtek, Alan i Malwina postanowili zadbać o siebie i poszli na solarium i do fryzjera. Tymczasem w pracy Kuba podczas przerwy na lunch dostał burgera z papryczkami chilli - to był pomysł Patryka, szefa burgerowni. Druga zmiana należała do Pawła i Alana - chłopaki zaprosili współpracowników na imprezę.

Tuż przed imprezą ekipa poszła na kurs barmański, podczas którego nauczyła się robić drinki. Paweł, Mała i Ewelina zostali mistrzami mojito, Malwina, Ptyś i Wojtek - orgazmu, a Alan i Duża Ania - podpalanych shotów. Niestety testowanie drinków, stworzonych przez inne zespoły, nie wyszło Ewelinie i Małej na dobre, bo dziewczyny się upiły. Ania przyznała, że nie pamięta końcówki kursu. Umiejętności nabyte przez uczestników show będą mogli przetestować mieszkańcy Wrocławia, bo to właśnie tam w jednym z klubów ekipowicze będą przygotowywać drinki dla gości w następnym odcinku.

W odc. 9. Warsaw Shore Po powrocie do domu Ewelina i Paweł znów wylądowali w łóżku, jednak reszta ekipowiczów przerwała im igraszki. Mała i Alan postanowili poważnie porozmawiać i ustalili, że są ziomeczkami, jednak już po chwili wskoczyli razem do łóżka. Duża Ania popłakała się, widząc rywalkę w objęciach chłopaka. Zadzwoniła do brata, który poradził jej, żeby nie przejmowała się całą sytuacją.

W końcu nadszedł czas na domówkę! Jednak jak przebiegała impreza, dowiemy się dopiero za tydzień!

Autor: M.G.

Zdjęcia: Facebook

Publikacja: 15.06.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
ELIZA z WARSAW SHORE i jej ciążowe stylizacje. Która prezentuje się najlepiej?
ELIZA z WARSAW SHORE i jej ...

Ciąża Elizy z Warsaw Shore sprawiła, że celebrytka nadal cieszy się ogromną popularnością. Uczestniczka popularnego show nie daje o sobie zapomnieć i zamieszcza kolejne ciążowe stylizacje. Zobaczcie koniecznie ciążowe zestawy Elizy z ...

Trybson i Śmietana z Warsaw Shore mieszkają RAZEM! [WIDEO]
Trybson i Śmietana z Warsaw Shore ...

Trybson z „Warsaw Shore”, znany przede wszystkim ze związku z Elizą, nie tylko przygotowuje się obecnie do roli ojca, m.in. chodząc do szkoły rodzenia, lecz także dba o swoją zawodową przyszłość ...