szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Informacje na temat uczestników "Warsaw Shore". Poznaj Elizę z "Ekipy z Warszawy"

WARSAW SHORE: Poznaj członków "Ekipy z Warszawy". Eliza -sylwetka uczestniczki "Warsaw Shore"

"Warsaw Shore, Ekipa z Warszawy", czyli polska wersja bijącego rekordy popularności programu "Ekipa z New Jersey" pojawi się na MTV już 10 listopada. Przedstawiamy sylwetki uczestników "Warsaw Shore". Dziś prezentujemy Wojtka i Anię z "Ekipy z Warszawy"!

Tagi: ekipa z warszawy uczestnicy, eliza warsaw shore, kto w polskiej edycji ekipy z new jersey, MTV, polska edycja ekipy z New Jersey, uczestnicy warsaw shore, Warsaw Shore Ekipa z Warszawy, warsaw shore program

WARSAW SHORE: Poznaj członków "Ekipy z Warszawy". Wojtek i Eliza -sylwetki uczestników "Warsaw Shore"

Eliza

fot: Materiały Prasowe

Eliza

Eliza ma 20 lat, a jej hobby to rozbieranie się na imprezach.

Pochodzi z Tuliszkowa i pracuje jako niania, ale jej ambicją jest zostanie modelką rozpoznawaną na całym świecie. Eliza musi znajdować się w centrum zainteresowania i zawsze zrobi wszystko, żeby tak było.

W czym jest najlepsza? Eliza i jej znajomi przyznają - w imprezowaniu. Ta dziewczyna lubi sporo wypić, a wtedy pokazuje to, co ma najlepsze, czyli swoje ciało. W czasie imprez często tańczy na barze lub całuje się z kilkunastoma facetami podczas jednego wieczoru. Nie widzi w tym nic dziwnego, w końcu liczy się przede wszystkim zabawa!

Idolką Elizy jest Britney Spears, ale uczestniczka "Warsaw Shore" nigdy nikogo nie naśladuje i jak podkreśla zawsze jest sobą.

Ideałem faceta jest dla niej sławny piłkarz i bywalec salonów Radosław Majdan oraz inteligentny i zadziorny Kuba Wojewódzki. Najchętniej, Eliza widziałaby u swego boku mężczyznę łączącego najlepsze cechy obydwu panów. Czego piękna blondynka nigdy nie wybaczyłaby facetowi? Zdrady i przemocy - w tych kwestiach jest nieugięta.

Uczestniczka ma sprecyzowane plany na przyszłość. Chce być bogata i sławna. Jak mówi: woli umrzeć w mercedesie niż bez grosza przy duszy.

Zobacz także: WARSAW SHORE - EKIPA Z WARSZAWY: Już wkrótce na MTV Polska!

Autor: J.M.

Zdjęcia: Materiały Prasowe

Publikacja: 08.11.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Modne fryzury na lato: Inspiracje z wybiegów
Modne fryzury na lato: Inspiracje z ...

Fryzury, które pojawiły się na pokazach mody są tak różnorodne, że bez problemu znajdziesz wśród nich modną fryzurę idealną dla ciebie. Krótkie boby, pofalowane włosy za uszy, a może cięcie na chłopaka ...