szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
W jaki dzień i o której są powtórki serialu WAWA NON STOP?

WAWA NON STOP. Kiedy powtórki? Serial WAWA NON STOP online

Serial WAWA NON STOP można oglądać w telewizji TVN od poniedziałku do piątku o 18:00. Co jednak jeśli przeoczysz kolejny odcinek? Albo po prostu nie zdążysz wrócić do domu z pracy? Nic straconego! Serial jest powtarzany codziennie przed południem. Odcinki można też oglądać w internecie on-line.

Tagi: gdzie powtóki wawa non stop, gdzie zobaczyć powtórki wawa non stop, kiedy powtórki wawa non stop, o której powtórki wawa non stop, powtórki wawa non stop, wawa non stop, WAWA NON STOP online, WAWA NON STOP powtórki, wawa non stop tvn

WAWA NON STOP. Kiedy powtórki? Serial WAWA NON STOP online

WAWA NON STOP. Kiedy powtórki? Serial WAWA NON STOP online

fot: Materiały Prasowe

Serial WAWA NON STOP - scenariusz do tego formatu pisze życie jego bohaterów. To od nich zależy, jak potoczą się ich losy w kolejnych odcinkach serialu. W TVN serial można oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 18.00. Ale co jeśli nie zdążysz obejrzeć premierowego odcinka? Nic straconego. Produkcja dostępna jest w internecie. M.in. na platformie TVN Player. Tam w zakładce seriale po wybraniu tytułu WAWA NON STOP, znajdziesz listę wszystkich archiwalnych odcinków. Powtórki serialu zobaczysz też w telewizji TVN. Emisja od poniedziałku do piątku o 11:10.

WAWA NON STOP to połączenie telenoweli, paradokumentu oraz reality show. Pierwsza tego typu produkcja miała miejsce w Niemczech, gdzie oglądalność każdego odcinka sięgała kilku milionów. W serialu grają: Maciej Tylenda (Maciej), Dobrosława Stoma (Dobrusia), Jacek Mędrala (Janek), Jowita Zienkiewicz (Oliwia), Łukasz Jaronik (Łukasz), Marta Chwaszczyńska (Marta), Magdalena Budrewicz (Lena), Joanna Drozdowska (Joanna) oraz Maciej Czachowski (Piotr).

Autor: ko

Zdjęcia: Materiały Prasowe

Publikacja: 10.09.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
WAWA NON STOP. Kiedy oglądać nowe odcinki?
WAWA NON STOP. Kiedy oglądać nowe ...

WAWA NON STOP to nowy serial TVN. codziennie można śledzić losy grupy osób, które zamieszkały w jednym mieszkaniu. Wcześniej się nie znali i scenariusz produkcji będzie pisać samo życie. Zobacz kiedy i ...