szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Czemu warto oglądać program TVN Style Wiem, co jem i wiem, co kupuję?

Wiem, co jem i wiem, co kupuję.Nowa edycja na TVN Style

Wiem, co jem i wiem, co kupuję to program, który warto oglądać. Katarzyna Bosacka uświadamia konsumentów, jakie błędy popełniają podczas robienia codziennych zakupów. Wiem, co jem i wiem, co kupuję ma ważną misję - pokazać Polakom, z czego naprawdę zrobiona jest żywność. Pierwszy odcinek już 3 marca 2013 roku!

Tagi: katarzyna bosacka, kiedy leci wiem co jem i wiem co kupuję, kiedy powtórki wiem co jem, kiedy powtórki wiem co jem i wiem co kupuję, programy tvn style, tvn, wiem co jem i co kupuję, wiosenna ramówka 2013, zdrowa żywność

Wiem, co jem i wiem, co kupuję - nowa edycja na TVN Style

Zdrowe czy tylko smaczne? W programie Wiem, co jem i wiem, co kupuję Katarzyna Bosacka odpowie na każde pytanie.

fot: MAKE UP STORE

Wiem, co jem i wiem, co kupuję jest perłą wśród programów lifestylowo - kulinarnych. Wiosenna propozycja TVN Style to ukłon w stronę konsumenta. Każdy odcinek Wiem, co jem i wiem, co kupuję prowadzonego przez Katarzynę Bosacką obnaża słabe punkty producentów żywności.

W kolejnej edycji programu TVN Style doświadczona dziennikarka sprawdzi, czy kasza rzeczywiście jest nam potrzebna, czy soja to produkt ekologiczny i zdrowy lub czemu łatwo zepsuć dobrą kiełbasę. Część odcinków Wiem, co jem i wiem, co kupuję będzie poświęcona tradycyjnej, polskiej żywności, ale Bosacka oprowadzi widzów również po półkach z cytrusami i egzotycznymi nowinkami. Gwiazda TVN Style rozwieje wszystkie wątpliwości dotyczące sklepowej szynki i pomoże nam zdecydować, co pić: jogurt, maślankę czy kefir.

Nowa seria Wiem, co jem i wiem, co kupuję będzie dotyczyć także produktów niejadalnych. Katarzyna Bosacka zbada skład pasty do zębów i innych gadżetów potrzebnych w toalecie, zajrzy do kuchennej szuflady ze nożami, a na koniec pomoże kupić idealne dżinsy oraz odpowiednie buty dla dziecka.

Katarzyna Bosacka na co dzień jest matką, żoną, a przede wszystkim doświadczoną konsumentką. Właśnie dlatego widzowie ufają prowadzącej Wiem, co jem i wiem, co kupuję, a nowa edycja odpowiada na potrzeby widzów TVN Style.

Oglądaj pierwszy odcinek Wiem, co jem i wiem, co kupuję w niedzielę 3 marca o godz. 11:15.

Autor: kczezyk

Zdjęcia: MAKE UP STORE

Publikacja: 24.02.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Gwiazdy na prezentacji wiosennej ramówki TVN. Kto zaprezentował się najlepiej?
TVN
Gwiazdy na prezentacji wiosennej ramówki TVN. ...

Na prezentacji wiosennej ramówki TVN pojawiło się  grono gwiazd! Nie mogło zabraknąć Małgorzaty Rozenek, Agnieszki Dygant czy Agnieszki Szulim, które występują w kolejnych sezonach swoich programów i seriali. Obok stałej kadry TVN ...

Wiosenna ramówka TVN 2014. Jakie nowe programy zobaczymy na antenie TVN?
TVN
Wiosenna ramówka TVN 2014. Jakie nowe ...

Jest już wiosenna ramówka TVN 2014! Stacja szykuje sporo nowości, zarówno jeśli chodzi o programy rozrywkowe jak i seriale. Sprawdź, jakie nowe programy pojawia się wiosną na antenie TVN.