szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Jerzy Janowicz odniósł historyczny sukces

WIMBLEDON 2013: JANOWICZ pokonał KUBOTA! Zagra w półfinale Wimbledonu!

Jerzy Janowicz w półfinale Wimbledonu 2013! Jerzyk pokonał w polskim ćwierćfinale Łukasza Kubota i zagra o wielki finał. Nasz tenisista spotka się w półfinale z mistrzem olimpijskim z Londynu, Andy Murray'em.

Tagi: janowicz - murray w półfinale, Janowicz pokonał Kubota, janowicz w półfinale, jerzy janowicz w półfinale, jerzy janowicz wygra wimbledon, jerzyk w półfinale, Kubot odpadł z Wimbledonu, półfinał dla janowicza, wimbledon 2013, wimbledon 2013 janowicz

WIMBLEDON 2013: Jerzy Janowicz w półfinale Wimbledonu!

Jerzyk powalczy o finał Wimbledonu 2013

fot: BULLS

Jerzy Janowicz zwycięża w ćwierćfinale Wimbledonu 2013. W braterskim pojedynku, Jerzyk pokonał Łukasza Kubota w setach 7:5, 6:4, 6:4. Miażdżący serwis Janowicza był nie do przejścia dla Kubota, choć ten sprytnymi zagraniami wielokrotnie zaskakiwał Jerzyka. Po wygranej, Janowicz padł na kort i długo się nie podnosił, nie krył również swojego wzruszenia. Obaj tenisiści zeszli z kortu razem, wymieniając się symbolicznie koszulkami.

To największy od lat sukces polskiego tenisa, Polak powalczy o finał w Wielkim Szlemie. Na drodze Janowicza stanie Szkot Andy Murray, który pokonał Hiszpana Fernando Verdasco. Brytyjscy kibice są pewni, że mistrz olimpijski Andy Murray, na swoim terenie, musi dotrzeć do finału. Czy Jerzy Janowicz zdoła zatrzymać konkurencję i zagrać w finale?

Przypomnijmy, że o finał powalczy również Agnieszka Radwańska, która spotka się z Sabine Lisicki. Pokonany Łukasz Kubot, dla którego awans do ćwierćfinału Wimbledonu 2013 był największym sukcesem w zawodowym życiu, zapowiada zakończenie kariery.

Czytaj także:

WIMBLEDON 2013: Jerzy Janowicz popsuje finał Wimbledonu?


Autor: mkusy

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 03.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
WIMBLEDON 2013: Pula nagród 22,5 mln funtów. Ile polscy tenisiści zarobili na Wimbledonie?
WIMBLEDON 2013: Pula nagród 22,5 mln ...

Wimbledon 2013 to splendor, sława i wielkie pieniądze. Im dalej zajdziesz, tym więcej zarobisz. Okazuje się, że licznie reprezentowani polscy tenisiści, dzięki swoim wynikom w sposób widoczny uszczuplili pulę nagród 22,6 ...