szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
WIOSNA 2014 W TELEWIZJI POLSAT. Wiosenna ramówka Polsatu

Wiosenna ramówka Polsatu. Jakie programy zobaczymy na antenie Polsatu?

Polsat zaprezentował wiosenną ramówkę! Na wiosnę 2014 zobaczymy w Polsacie wiele nowości, zwłaszcza wśród programów rozrywkowych. W ramówce Polsatu znajdą się też hity stacji, które znamy i lubimy już od dawna. Zobacz, jakie programy obejrzysz wiosną 2014 w Polsacie!

Tagi: polsat, ramówka polsatu wiosna 2014, wiosenna ramówka polsatu, wiosenna ramówka polsatu nowości

Wiosenna ramówka Polsatu. Jakie programy zobaczymy na antenie Polsatu?

Wiosenna ramówka Polsatu

fot: agencja WBF

Polsat zaprezentował ramówkę na wiosnę 2014. Fani telewizji Polsat nie będą zawiedzeni. W wiosennej ramówce zobaczymy wiele nowości oraz programów i seriali, do których zdążyliśmy się już przyzwyczaić. Co zobaczymy w nowej ramówce Polsatu?

Nowości

Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami

Ulubione show Polaków powraca na antenie Polsatu! Wśród uczestników zaproszonych do najnowszej edycji znalazły się takie gwiazdy jak Aneta Zając, Joanna Moro, Karolina Szostak, Klaudia Halejcio, Natalia Siwiec czy Dawid Kwiatkowski. W jury Tańca z gwiazdami zasiądą Beata Tyszkiewicz, Iwona Pavlović, Michał Malitowski i Andrzej Grabowski. Prowadzącymi Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami zostali Anna Głogowska i Krzysztof Ibisz.

Pierwszy odcinek programu w piątek 7 marca o godz. 20.00

Twoja twarz brzmi znajomo

W programie, polskie gwiazdy będą wykonywały przeboje światowych gwiazd muzyki. Ich zadaniem będzie "przeistoczenie się" w gwiazdę, której hit będą wykonywać. Ważne jest więc nie tylko dobre zaśpiewanie przeboju, ale i opanowanie mimiki czy ruchu scenicznego! Każda z gwiazd w kolejnym odcinku będzie ogrywała rolę innej gwiazdy muzyki!.

W programie zobaczymy i usłyszymy m.in. Julię Pietruchę, Katarzynę Skrzynecką, Mariusza Totoszko, Bilguuna Ariunbaatara, Agnieszkę Włodarczyk, Paullę, Artura Chamskiego i Pawła Tucholskiego. W jury programu zasiądzie Małgorzata Walewska, Katarzyna Kwiatkowska, Paweł Królikowski i DJ Adamus. Uczestnik, który wygra show przeznaczy pieniądze na cele charytatywne. Program poprowadzi duet Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor.

Premiera w sobotę 8 marca o godz. 22.

 

Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia

Najsłynniejsze na całym świecie kulinarne reality show poprowadzi Mateusz Gessler. Program oparty na formacie show z Gordonem Ramseyem to zacięta rywalizacja między najlepszymi kucharzami i pokaz ich umiejętności. Uczestnicy wybrani w drodze castingu będą musieli udowodnić swój kunszt i odporność na stres.

Zwycięzca programu otrzyma 100 tys. złotych i pracę w restauracji prowadzonej przez Mateusza Gesslera - kultowej Warszawie Wschodniej.

Premiera we wtorek 1 kwietnia o godz. 20.00.

 

Dzień, który zmienił moje życie

Nowy serial paradokumentalny Polsatu. Przedstawione w nim zostaną prawdziwe historie ludzi, których los został odmieniony przez jedno zdarzenie. Na antenie Polsatu będziemy go mogli oglądać od poniedziałku do piątku.

Pielęgniarki

Kolejny serial paradokumentalny w wiosennej ramówce. Widzowie poznają dramaty ludzi, ich emocje i losy.  W każdym odcinku zobaczymy te same pielęgniarki, które stykając się z różnymi osobami poznają ich życie i problemy. Na antenie Polsatu od marca, codziennie od poniedziałku do piątku.

 

Kontynuacje

TOP CHEF

Zmagania profesjonalnych kucharzy, które zdążyły już podbić serca polskiej widowni. Zawodowcy będą walczyć o miano najlepszego kucharza pod czujnym okiem czteroosobowego jury złożonego z autorytetów polskiej gastronomii: Wojciech Modest Amaro, Joseph Seeletso, Maciej Nowak i Ewa Wachowicz. Program poprowadzi Grzegorz Łapanowski.

Premiera w środę 5 marca o godz. 20:35.

Tylko muzyka. Must be the Music

7 edycja show, które gromadziło przed telewizorami miliony widzów. Już od marca jury będzie szukało gwiazdy na miarę zespołu Enej czy LemON. W jury zobaczymy Piotra Roguckiego, Korę, Elżbietę Zapendowską i Adama Sztabę. Show poprowadzą uwielbiani przez publiczność Paulina Sykut i Maciej Rock.

Premiera w niedzielę 2 marca o godz. 20:00.

Nasz nowy dom

2. edycja programu, który spotkał się z żywą reakcją widzów Polsatu. Jak w poprzedniej edycji, ekipa programu w ciągu kilku dni wyremontuje mieszkania rodzin, które zgłosiły się do udziału w programie. 2. edycję show poprowadzi Katarzyna Dowbor.

Premiera w sobotę 8 marca godz. 17:45.

 

Seriale

Na antenę Polsatu wracają też popularne seriale. Oto lista, z której dowiesz się kiedy startuje twój ulubiony serial!

Przyjaciółki - premiera w czwartek 6 marca o godz. 21:00

To nie koniec świata - premiera w czwartek 6 marca o godz. 22:00

Pierwsza miłość - od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 od 3 marca

Świat według Kiepskich - od 5 marca o godz. 20:00

Dlaczego ja? - od poniedziałku do piątku od 3 marca o godz. 17:00

Malanowski i partnerzy - od 3 marca o godz. 16.30

Zdrady - co czwartek o 20:00

 


 


Autor: J.M.

Zdjęcia: agencja WBF

Publikacja: 06.02.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
NA KRAWĘDZI: co wydarzyło się w pierwszym odcinku nowego hitu Polsatu?
NA KRAWĘDZI: co wydarzyło się w ...

Na krawędzi to nowy serial na Polsacie. Jeśli przegapiłyście długo wyczekiwany pierwszy odcinek Na krawędzi, albo chcecie dowiedzieć się, o czym będzie serial, przeczytajcie streszczenie pierwszego odcinka! Trzymający w napięciu pierwszy ...

SERIAL PIERWSZA MIŁOŚĆ. Nowe odcinki od 1 kwietnia 2013
SERIAL PIERWSZA MIŁOŚĆ. Nowe odcinki od ...

PIERWSZA MIŁOŚĆ - nowe odcinki od 1. kwietnia 2013 na antenie telewizji Polsat. Kolejny sezon Pierwszej miłości zapowiada się bardzo emocjonująco. W nowych odcinkach PIERWSZEJ MIŁOŚCI w kwietniu będziemy śledzić losy związku Marysi ...

POLSAT: GOT TO DANCE 3. Wiemy, co wydarzy się w trzeciej edycji GOT TO DANCE!
POLSAT: GOT TO DANCE 3. Wiemy, ...

GOT TO DANCE 3 od 1. marca 2013, godzina 20.00, w telewizji Polsat. W trzeciej edycji Got to dance szykuje się kilka zmian. W jury zasiądzie tancerka Anna "Juja" Jujka program ...