szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Serial NA KRAWĘDZI: Maria Niklińska, Ola Szwed i Joanna Kulig

Wiosna 2013 w Telewizji POLSAT: serial NA KRAWĘDZI. Zobacz wywiad z aktorkami serialu!

Wiosenna ramówka Telewizji POLSAT przewiduje kontyunację bijących rekordy popularności programów: Tylko muzyka. Must be the music, Tylko taniec. Got to dance, Przyjaciółki, ale także wiele intrygujących nowości, takich jak kryminalny serial Na krawędzi, w którym zagrały m.in. Maria Niklińska, Joanna Kulig i Ola Szwed. Zobacz nasze wywiady z aktorkami!

Tagi: aleksandra szwed, joanna kulig, maria niklińska, marysia niklińska, na krawędzi, na krawędzi odcinki, na krawędzi polsat, ola szwed, polsat wiosna 2013, ramówka polsatu wiosna 2013, serial na krawędzi, wiosenna ramówka 2013 polsat

Wiosna 2013 w telewizji POLSAT: NA KRAWĘDZI. Zobacz wywiad z aktorkami serialu!

Ola Szwed w scenie serialu Na krawędzi

fot: Materiały Prasowe

Serial Na krawędzi - wielką premierę wiosennej ramówki Telewizji POLSAT - wyreżyserował Maciej Dutkiewicz, scenarzysta kinowego hitu SybieriadaNa krawędzi to historia Marty Sajno (Urszula Grabowska) - majętnej bizneswoman, która po wielu latach wraca z Kanady do Polski, by wyrównać rachunki z przeszłości. Rozpoczyna długo planowaną zemstę na tych, którzy przed dwudziestu laty bardzo ją skrzywdzili. Silna i niezależa Marta samotnie wychowuje córkę Annę, którą zagrała Maria Niklińska. Aktorka opowiedziała nam o swojej bohaterce, zdradziła, czego nauczyła się na planie serialu oraz przyznała, co zrobiłaby dla dobrej roli!

Rolę Bayo w nowej produkcji Polsatu Na krawędzi zagrała Aleksandra Szwed. Piękna aktorka z dużym sentymentem wspominała z nami swój pierwszy serial w Telewizji POLSAT - Rodzina zastępcza, a także zdradziła nam, w jakim momencie swojego życia zdecydowała się na karierę filmową.

Autor: monroe

Zdjęcia: Materiały Prasowe

Publikacja: 22.02.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Gwiazdy i celebrytki na imprezie Playboya!
Gwiazdy i celebrytki na imprezie Playboya!

Aleksandra Szwed, Ilona Felicjańska czy Kasia Kępka to tylko niektóre gwiazdy, które zachwyciły na imprezie Playboya. W tłumie celebrytek i prawdziwych sław wypatrzyłyśmy sporo ciekawych stylizacji. Oceńcie, które gwiazdy wyglądały świetnie, a ...