szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Wojciech Modest Amaro namiętnie całuje uczestniczkę Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia!

Tego nie spodziewał się nikt! Tuż po zakończeniu wyzwania w nowym odcinku Hell's Kitchen, szef Wojciech Modest Amaro uraczył namiętnym pocałunkiem Patrycję - nową uczestniczkę kulinarnego show Piekielna Kuchnia. Zobaczcie zdjęcia!

Tagi: Hell's Kitchen, Piekielna Kuchnia, Wojciech Modest Amaro

Wojciech Modest Amaro namiętnie całuje uczestniczkę Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia!

fot: mat. prasowe

Kolejny odcinek programu Hell's Kitchen za nami, oczywiście również tym razem nie obyło się bez skrajnych emocji, których dostarczyła nowa uczestniczka Piekielnej kuchni.

- Smakuje jak u mnie w domu - powiedział po zasmakowaniu domowego dania przygotowanego przez Patrycję Wojciech Modest Amaro, po czym podszedł do niej i namiętnie ją pocałował! Nowa uczestniczka - Patrycja mieszka w Warszawie i z zamiłowania jest dekoratorką wnętrz. W programie pojawiła się, aby zasilić szeregi drużyny Czerwonej, z której odpadła ostatnio Monika Katreniok.

Jak to?!, Ja przysięgam, ja myślałam, że mam jakieś zaburzenia, Aż takie dobre to danie było? - komentowali całe zajście zaskoczeni uczestnicy programu.

Zobacz też Klaudia Halejcio ocenia HELL'S KITCHEN. Wojciech Modest Amaro jest cholerykiem! >>>>

Okazało się, że Patrycja przygotowała polędwiczki i to sprawiło, że szef Amaro poczuł się jak w domu i w końcu ktoś zdołał go kulinarnie zaskoczyć. Nową uczestniczką okazała się Agnieszka Amaro, żona szefa Hell's Kitchen.

My czekamy na kolejny odcinek już we wtorek o 20.00 w telewizji Polsat

poprzedni
nastepny
Patrycja_Nowa Uczestniczka Hell's Kitchen (1)
Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: MT

Zdjęcia: mat. prasowe

Publikacja: 29.04.2014, Aktualizacja:

Zobacz również