szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Wojtek Szczęsny w kawalerce Łukasza Jakóbiaka!

Wojciech Szczęsny gościem Łukasza Jakóbiaka w 20 M2 ŁUKASZA!

Wojciech Szczęsny to jeden z najszczerszych do tej pory gości talk-show Łukasza Jakóbiaka 20 m2 Łukasza. 23-letni bramkarz Arsenal Londyn opowiedział o swoim bogactwie, stosunkach z kobietami oraz... przygodach seksualnych.

Tagi: 20 m2 Łukasza, szczęsny 20 m2 łukasza, szczęsny kawalerka, szczęsny łukasz jakóbiak, szczęsny marina, WOJTEK SZCZĘSNY

Wojciech Szczęśny gościem Łukasza Jakóbiaka w 20 M2 ŁUKASZA!

Wojciech Szczęsny i Łukasz Jakóbiak

fot: 20m2 Łukasza (oficjalny fanpage)

Ten wywiad nie należał do najtrudniejszych w karierze Łukasza Jakóbiaka! Wojciech Szczęsny okazał się bardzo wdzięcznym gościem programu 20 m2 Łukasza, który wyjątkowo chętnie odniósł się do wszystkich plotek pojawiających się na jego temat w mediach. Przystojny bramkarz skomentował zatem spekulacje na temat jego związku z Mariną, a nawet wyznał otwarcie jak radzi sobie z poważnymi zarzutami postawionymi jego ojcu.

Wielbicielki Wojtka ucieszy z pewnością fakt, że piłkarz jest singlem, który w dodatku - jak się okazuje w rozmowie z Łukaszem Jakóbiakiem - jest niezwykle pozytywnym i dowcipnym mężczyzną. Ale także niesamowicie ambitnym... Nie odniosłem żadnego sukcesu (...) Żadnego trofeum jeszcze w życiu nie wygrałem - mówi w 20 m2 Łukasza.

Wojciech Szczęsny zasypał Łukasza niezwykłymi smaczkami ze swego życia. Opowiedział o swoich posiadłościach, samochodach, związkach, a także... przyjaźni z Robertem Lewandowskim. Sportowiec uczynił nowy odcinek 20 m2 Łukasza niezwykle pikantnym... Zobacz koniecznie!

Wojciech Szczęsny w 20 m2 Łukasza!
Zdjęcia: 20m2 Łukasza (oficjalny fanpage)

Publikacja: 10.08.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Łukasz Jakóbiak i Lady Gaga: szczegóły wyjątkowego spotkania!
Łukasz Jakóbiak i Lady Gaga: szczegóły ...

Dla Łukasz Jakóbiaka nie ma rzeczy niemożliwych! Spotkanie z Lady Gagą twórca programu 20 m2 Łukasza potraktował jako wyzwanie i oczywiście dopiął swojego celu! Poznaj szczegóły niezwykłego spotkania Łukasza Jakóbiaka i Lady ...