szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Pierwszy odcinek programu X Factor w TVN za nami. Co się wydarzyło?

X FACTOR 3: Co się wydarzyło w 1. ODCINKU programu TVN?

Pierwszy odcinek X Factora 3 w TVN za nami! Czy jesteście gotowi na nagrodę 100 tys. zł i kontrakt płytowy? - rozpoczęła program nowa prowadząca X Factor, Patrycja Kazadi. Były emocje, pierwsze sukcesy, radość, ale także pierwsze ostre oceny jury i gorycz porażki. co się działo w pierwszym odcinku X Factora?

Tagi: co się wydarzyło w x factor, kiedy x factor, kuba wojewódzki, nowe odcinki x factor, powtórki x factor, premiera x factor, tvn, tvn player, tvn x factor, x factor, x factor 2013, x factor 3, x factor jury, x factor odc, x factor online, youtube x factor

X FACTOR 3: Co się wydarzyło w 1. ODCINKU programu TVN?

Pierwszy odcinek programu X Factor w TVN za nami. Co się wydarzyło?

fot: X Factor Polska oficjalny Facebook

X Factor 3 rozpoczął się od występu... szamanki z Jakucji. Tak od Kuby Wojewódzkiego i Czesława i Nie od Tatiany sprawiło, że egzotyczne show szamanki zostało ocenione pozytywnie i jury zaakceptowało pierwszego uczestnika. Kolejna piosenka o seksualnym zwierzu w rytmie disco polo, nie zrobiła na jury wrażenia, toteż uczestnik usłyszał od Kuby: jeśli jesteś gotowy na zmiany w swoim życiu... to rzuć śpiewanie!

Z talentem jest jak z chorobą weneryczną, człowiek czasem nie wiem, że ją ma - podsumował Kuba Wojewódzki występ kolejnego uczestnika z Niemiec, który dzięki męskim głosom na tak przeszedł do następnego etapu. Jury w pierwszym odcinku było nader łaskawe. Jedna z uczestniczek dostała nawet dwie szanse i na szczęście drugą wykorzystała.

Bez wątpienia jednym z najlepszych występów pierwszego odcinka nowej edycji X Factor była znakomita, inaczej zaaranżowana wersja piosenki Don't Speak z repertuaru No Doubt. Dzięki takim osobom jak Ty i dzięki takim wykonaniom, ja przynajmniej piszę nazwę X Factor z dużej litery. To było znakomite - podsumował to wykonanie Wojewódzki i jury po raz pierwszy tego wieczora było zgodne. Trzy razy tak dla Ewy!

Kolejne, niezbyt udane wykonanie, sprowokowało Tatianę Okupnik, by osobiście zaprezentować uczestnikom jak należy śpiewać! Pikanterii całej sprawie dodał fakt, że Okupnik postanowiła zaśpiewać Skyfall z repertuaru Adele, z którym nie poradziła sobie na jednym z koncertów z orkiestrą. Tym razem było dużo lepiej i jurorka otrzymała zasłużone brawa.

Po Twoim występie dla mnie rozpoczął się program X Factor 3 - skomentowała występ Grzegorza, Tatiana - Bardzo, bardzo jestem na tak. Fenomenalną wersją Use Somebody z repertuaru Kings of Leon, Grzegorz Chyży zapewnił sobie awans do następnej tury. na tym nie koniec rodzinnych emocji, bowiem na scenie zaprezentowała się... żona Grzegorza i również porwała publiczność oraz jurorów.

Premierowy odcinek zakończył najbardziej występ bliźniaczek Kasi i Ewy, które wykonały przejmujący utwór Alanis Morissette My Angel. W tych wszystkich edycjach, to był jeden z najbardziej magicznych momentów, to było wzruszające - powiedział po występie Czesław. Bliźniaczki awansowały do kolejnego etapu.

Nie ma jednego przepisu na talent, nie ma przepisu na ten X - mówiła tuż przed rozpoczęciem castingów jurorka Tatiana Okupnik. Kto zatem zgarnie potężną premię i kontrakt płytowy?

Nowe odcinki trzeciej edycji do zobaczenia w każdą kolejną sobotę o 20:00. Powtórki X Factor 3 można zobaczyć w niedzielę o 12:05, zaś premierowe odcinki trzeciej edycji programu będą pojawiać się także w serwisie TVN player.

Autor: mkusy

Zdjęcia: X Factor Polska oficjalny Facebook

Publikacja: 23.02.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
X FACTOR: NOSOWSKA już nigdy nie wystąpi w programie!
X FACTOR: NOSOWSKA już nigdy nie ...

Katarzyna Nosowska sprawiła swoim fanom ogromną niespodziankę pojawiając się na planie X Factora w TVN. Nosowska, która stroni raczej od popularnych show telewizyjnych, zgodziła się doradzać jurorowi Kubie Wojewódzkiemu i jego drużynie ...

 X FACTOR 3: Pierwszy ODCINEK o 20.00, 23 lutego 2013 roku! Kto będzie następcą Gienka Loski i Dawida Podsiadło?
X FACTOR 3: Pierwszy ODCINEK o ...

Tatiana Okupnik, Kuba Wojewódzki i Czesław Mozil są gotowi na przyjęcie kolejnych uczestników! Rusza X Factor 3 w TVN. Pierwszy odcinek w sobotę, 23 lutego 2013 roku o 20.00. Kto pójdzie ...