szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
X Factor: Kaja Czulewicz, The Voices, Filip Mettler, Agnieszka Czachor i wielu innych!

X FACTOR 3. Co wydarzyło się w 2. odcinku programu TVN? [wideo!]

Czy drugi odcinek X FACTOR 3 przedstawił nam przyszłego zwycięzcę? Jurorzy popularnego programu TVN, a szczególnie Kuba Wojewódzki, wiele razy byli prawdziwie poruszeni występem nowych uczestników. Sprawdź co wydarzyło się w 2.odcinku X FACTOR 3 i zobacz najlepsze występy!

Tagi: co się wydarzyło w x factor, kiedy x factor, kuba wojewódzki, nowe odcinki x factor, powtórki x factor, the voices, x factor, x factor 3, x factor 3 kiedy w telewizji, x factor 3 odcinek 2, x factor online, x factor stay rihanna, youtube x factor

X FACTOR 3. Co wydarzyło się w 2. odcinku programu TVN?

Jury programu X FACTOR: Czesław Mozil, Tatiana Okupnik, Kuba Wojewódzki

fot: X Factor Polska oficjalny Facebook

Drugi odcinek X FACTOR 3 rozpoczęła Natalia Gawlas, która z sukcesem rozruszała publiczność utworem Jessie J PriceTag. Mimo że Kuba Wojewódzki uznał, że uczestniczkę zaniedbywał logopeda, dziewczyna otrzymała od niego "przepustkę". Wtórowała mu rozbawiona Tatiana Okupnik, wyłamał się jedynie Czesław Mozil.

Następny uczestnik - studiujący dziennikarstwo Adi - nie miał tyle szczęścia. Chociaż publiczność wyraźnie mu sprzyjała, wykonanie przez niego utworu zespołu ONLINE, nie wzbudziło aplauzu ani jednego jurora.

Śliczna Kasia Lins i jej równie piękna mama podbiły serce Kuby. Na szczęście wokalistka nie tylko dobrze wygląda - świetny blues zapewnił jej przejście do kolejnego etapu.

Diana John wywołała łzy wzruszenia u Czesława. Utwór Ave Maria nie był jednak pozbawiony fałszów - dziewczyna tłumaczyła to chorbą gardła. Jurorzy uwierzyli na słowo i pozwolili Dianie wrócić za 10 dni.

Dziewczyna z gitarą, czyli Agnieszka Czachor daje jeden z najlepszych występów drugiego odcinka X FACTOR 3. Ciarkoodprony Kuba wyznaje, że po raz pierwszy miał ciarki.
The Voices to pierwszy zespół drugiego odcinka X FACTOR 3. 16-osobowa grupa otrzymuje jednogłośny werdykt zachwyconego jury. Bałam się, że to będzie powtórka z Soul City, ale nie było powtórki - przyznała Tatiana.

Zaledwie 17-letnia Kaja Czulewicz wykonała dość nowy utwór Rihanny Stay. Wszyscy są oszołomieni. Dzięki Kaja, że w tak młodym wieku śpiewasz piosenkę Rihanny tak świadomie. To było bardzo smaczne, dojrzałe, gratulacje - powiedział po występie Kai Czesław.

 Niesamowitą ekscytację wzbudził 19-letni Filip Mettler i jego wykonanie Hometown Glory Adele. Publiczność oszalała, jurorzy byli wyraźnie poruszeni.
Ostatni występ wieczoru to potężna dawka emocji. 59-letnia Larysa rogrzała publiczność utworem Tiny Turner Simply The Best. Uczestniczka wyznaje potem, że chorowała na raka podniebienia, a teraz chce udowodnić, że rak to nie wyrok i należy walczyć. Pani nie ma pojęcia, ilu ludzi teraz pani inspiruje - odpowiada jej wzruszony Czesław.
Jak podobały wam się sobotnie występy? Aż strach pomyśleć, co będzie się działo w kolejnych odcinkach programu X FACTOR!

Zobacz, co wydarzyło się w premierowym odcinku trzeciego sezonu X FACTOR!

Autor: monroe

Zdjęcia: X Factor Polska oficjalny Facebook

Publikacja: 04.03.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Stylizacje z finału X Factor: Top 5 najlepszych looków
Stylizacje z finału X Factor: Top ...

Finał X Factor dostarczył nam nie tylko emocji i wzruszeń, ale też sporo modowych inspiracji. Gwiazdy show jak zawsze prezentowały się pięknie, a Marta Bijan czy Anna Tacikowska udowodniły, że są nie ...