szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Michał Szpak radzi uczestnikom X FACTOR 3

X FACTOR 3: MICHAŁ SZPAK doradza nowym uczestnikom. Premiera 3 edycji X FACTOR 23 lutego 2013 o 20:00 w TVN

Pierwszy odcinek X Factor 3 już 23 lutego o 20:00 w TVN. Przed premierą X Factor 2013, Michał Szpak znany z pierwszej edycji programu udzielił kilku rad przyszłym uczestnikom trzeciej edycji show.

Tagi: jurorzy x factor, kiedy x factor, kuba wojewódzki, michał szpak, premiera x factor, the x factor, tvn, tvn player, tvn x factor, x factor, x factor 2013, x factor 3, x factor odcinki, x factor online, x factor polska, xfactor, youtube x factor

X FACTOR 3: MICHAŁ SZPAK radzi doradza nowym uczestnikom. Premiera 3 edycji X FACTOR 23 lutego 2013 o 20:00 w TVN

Michał Szpak zajął drugie miejsce w pierwszej edycji X Factor. Premiera trzeciej edycji już 23 lutego 2013 o 20:00 w TVN.

fot: TVN

Premiera X Factor 3 w sobotę 23 lutego 2013 o 20:00 w TVN. W trzeciej edycji programu zobaczymy sprawdzony skład jurorów. Uczestników oceniać będą Tatiana Okupnik, Kuba Wojewódzki i Czesław Mozil. W roli prowadzącej zadebiutuje znana z You Can Dance Patricia Kazadi.

Nowy sezon polskiej edycji X Factor będzie śledził z zaciekawieniem także zdobywca drugiego miejsca w pierwszej serii programu - Michał Szpak. Artysta przyznał w rozmowie w TVN, że udział w show był dla niego strzałem w dziesiątkę. Udział w X Factor spełnił moje marzenie, aby śpiew stał się nie tylko moim hobby, ale także i pracą. Mogłem też pokazać moją wrażliwość muzyczną. Dzięki występom w show, mogłem dzielić się na żywo swoimi emocjami i (mam nadzieję) pozytywną energią. Program otworzył przede mną ogromne możliwości: podpisałem kontrakt z największą wytwórnią fonograficzną w Polsce, nagrywałem w profesjonalnym studio ze znanymi muzykami, wystąpiłem na największych scenach w Polsce, na festiwalach obok takich gwiazd jak: Kayah, Maryla Rodowicz, Katarzyna Nosowska. Poznałem wielu interesujących ludzi i zyskałem nowych przyjaciół - zapewnia Szpak.

Michał ma też kilka cennych rad dla przyszłych uczestników programu. Na pewno nie jestem starym wyjadaczem, przede mną jeszcze wiele nauki, każdego dnia zbieram nowe doświadczenia, które pokazują mi ile jeszcze mam do zrobienia... A jeżeli chodzi o jakiekolwiek rady to najważniejsze by każdy został sobą, nie udawał kogoś kim nie jest, bo każdy człowiek jest wyjątkowy. Publiczności nie da się oszukać i wierzę, że prawda ma największą szansę na wygraną - opowiada.

Pierwszą edycję polskiego X Factor wygrał Gienek Loska, triumfatorem drugiej był Dawid Podsiadło. Kto okaże się najlepszy w trzeciej odsłonie show? Może czas na kobietę? ;)

X Factor 3, odcinek 1 23.02.2013 o 20:00 w TVN.

Zobacz: Michał Szpak w X Factor 1:
Autor: SuDeK

Zdjęcia: TVN

Publikacja: 17.02.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
X FACTOR 3: PATRICIA KAZADI z nową fryzurą przed premierą X FACTOR 2013! Zobacz nowy modny look prowadzącej trzecią edycję X FACTOR
X FACTOR 3: PATRICIA KAZADI z ...

Pierwszy odcinek X Factor 3 już 23 lutego 2013 o 20:00 w TVN. Tuż przed premierą show jego nową prowadząca Patricia Kazadi postanowiła sprawić sobie nową modną fryzurę! Zobacz nową stylizację ...

X FACTOR 2013: pierwszy odcinek 23 lutego 2013 o 20:00 w TVN. Rusza 3 edycja X FACTOR!
X FACTOR 2013: pierwszy odcinek 23 ...

X Factor 3 rusza w sobotę 23 lutego 2013 o 20:00 w TVN. Program poprowadzi Patricia Kazadi, w jury sprawdzony skład: Kuba Wojewódzki, Czesław Mozil i Tatiana Okupnik. Czym zaskoczy nas ...