szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
X Factor 3 odc. 7 odbył się w domach jurorskich

X FACTOR 3 odc. 7! Kto w finale X FACTOR?

W X Factor 3 odc. 7 przyszedł czas na domy jurorskie, czyli ostatni etap przed występami na żywo. Kto zaczarował swoim głosem przewodnika grupy i eksperta? Dowiedz się, kto zakończył swoją przygodę z X Factor, a kto podejmie dalszą walkę. Zobacz relację!

Tagi: cezik x factor, nosowska, powtórki x factor, radzimir dębski, x factor, x factor 2013, x factor 2013 finaliści, x factor 2013 gwiazdy, x factor 3, x factor 3 finaliści, x factor finał, x factor kiedy emisja, x factor kto odpadł, x factor kto przeszedł

X FACTOR 3 odc. 7! Kto w finale X FACTOR?

fot: X Factor Polska oficjalny Facebook

W X Factor 3 odc. 7 dowiedzieliśmy się, jacy wykonawcy wyszli z domów jurorskich i przeszli do odcinków na żywo X Factor czyli szerokiego finału. O losie uczestników decydowali Kuba Wojewódzki z Kasią Nosowską, Mozil z Cezikiem i Tatiana z Radzimirem Debskim Sprawdź, kto znalazł się w finale.

X Factor 3 - w domu Tatiany Okupnik

Tatiana Okupnik do swojego domu jurorskiego zaprosiła Radzimira Dębskiego, kompozytora i producenta muzycznego. Wspólnie pracowali z 5 zespołami, którym przewodniczy Tatiana. Po warsztatach przyszedł czas na przesłuchania. The Voices zaśpiewali piosenkę Quinn Bohemian Rhapsody. Na drugi rzut poszedł zespół Aicha i Asteya. Jako trzeci zespół wystąpili Girls On Fire, potem Kasia i Ewa. Na końcu swoje umiejętności zaprezentowali Daddys prides. Ostatecznie do finału X Factor przeszły zespoły AICHA i ASTEYA, THE VOICES i GIRLS ON FIRE.

X Factor 3 - w domu Czesława Mozila

Z kolei CZesławowi Mozilowi w wyborze szczęśliwców pomagał Cezik. Do kolejnego etapu w programie X Factor przeszli: Grzegorz Hyży, Olga Barej oraz Wojciech Ezzat. Ogromne emocje wzbudził Piotr "Elton" Waskowski, którego nie zobaczymy już w kolejnym odcinku X Factora. Popłynęło wiele łez.

X Factor 3 - w domu Kuby Wojewódzkiego

Na warsztatach z grupą Kuby Wojewódzkiego pracowała Katarzyna Nosowska. Po burzliwych negocjacjach z grupy Kuby Wojewódzkiego do kolejnego odcinka X Factor przeszli: Klaudia Gawor, Filip Mettler i Maja Hyży.

Powtórki wszystkich odcinków trzeciej edycji X Factora do obejrzenia w każdą niedzielę o godzinie 12:05! Premierowe odcinki trzeciej edycji programu można oglądać także w serwisie TVN player.

POLECAMY:
KONKURS! WOMEN BLOXING CLUB - walcz o nagrody w najlepszym stylu!

Autor: AM

Zdjęcia: X Factor Polska oficjalny Facebook

Publikacja: 06.04.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Stylizacje z finału X Factor: Top 5 najlepszych looków
Stylizacje z finału X Factor: Top ...

Finał X Factor dostarczył nam nie tylko emocji i wzruszeń, ale też sporo modowych inspiracji. Gwiazdy show jak zawsze prezentowały się pięknie, a Marta Bijan czy Anna Tacikowska udowodniły, że są nie ...