szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
X Factor 3 odcinek 10 - relacja na żywo

X FACTOR 3 ODCINEK 10. Kto przeszedł, kto odpadł? Relacja z trzeciego odcinka na żywo!

X Factor odcinek 10. już za nami! Wiemy kto odpadł z programu a kto wystąpi za tydzień. W trzecim odcinku na żywo, uczestnicy musieli zmierzyć się z repertuarem disco. Który z nich podzielił losy Olgi Barej i pożegna się z programem?

Tagi: x factor, x factor 27 kwietnia 2013, x factor 3 odcinek 10, x factor 3 odcinek 10 relacja, x factor odc 10 kto odpadł, x factor odcinek 10 kto odpadł, x factor odcinek 10 relacja na żywo

X FACTOR 3 Co wydarzyło się w 8. odcinku muzycznego show?

Uczestnicy X Factor 3

fot: X Factor Polska (oficjalny fanpage)

Za grupami Kuby Wojewódzkiego, Tatiany Okupnik i Czesława Mozila kolejny występ na żywo. W 10. odcinku programu X Factor uczestnicy musieli zmierzyć się z repertuarem disco. Kto przeszedł, a kto musiał pożegnać się z programem? Oto relacja z występów 10. odcinka X Factor.

Filip Mettler 

Jako pierwszy na scenie pojawił się podopieczny Kuby Wojewódzkiego, Filip Mettler. Jego wykonanie piosenki Without You Ushera i Davida Guetty nie do końca spodobało się Tatianie Okupnik. - Zdecydowanie lepiej niż w zeszłym tygodniu. Mam jedną uwagę: boję się, że zgubiłeś coś, co pokazałeś nam w Zabrzu. Czesław Mozil stwierdził, że Filip za szybko chce być gwiazdą. - Ty tej sceny nie wypełniłeś - powiedział. Swojego podopiecznego próbował bronić Kuba Wojewódzki, który ostro podsumował oceny kolegów z jury. - Jak nie macie argumentów na krytykę, to zamilknijcie - zaapelował.

Maja Hyży

Druga na scenie pojawiła się Maja Hyży z grupy Kuby Wojewódzkiego. Uczestniczka zdecydowanym głosem zaśpiewała piosenkę Rihanny Only Girl. Jej występ nie do końca przekonał Czesława Mozila, który stwierdził, że utwór był dla niej za trudny. - Rytmicznie wszystko się rozkleja. Ale wiem, że świetnie śpiewasz i jesteś muzykalna. - podsumował juror. Innego zdania była Tatiana. - Ty dziewczyno masz pazury i pokazałaś to. Poczułam pewność i wokal, który może być mocny. Kuba Wojewódzki jak zwykle pochwalił swoją podopieczną. - Ty opowiadasz piosenki całą sobą. To widać i to trzeba czuć - ocenił.

Girls On Fire

Miks piosenek ikony disco Kylie Minogue zaśpiewał zespół Girls On Fire z grupy Tatiany Okupnik. Wykonanie hitów I should be so lucky i Can't get you out of my head spodobało się Kubie, który stwierdził, że to iście królewska wersja Kylie Minogue. Czesław Mozil docenił umiejętności wokalne dziewczyn ale narzekał na brak luzu i sztuczność. W obronie dziewczyn stanęła ich mentorka, Tatiana Okupnik, która celnie zripostowała wypowiedź Czesława i przyznała się, że podczas występu miała ciary.

Wojciech Ezzat

Uczestnik z grupy Czesława Mozila, Wojciech Ezzat, wykonał utwór Treasure Bruno Marsa. Jako pierwszy ocenił go Kuba. - Próbowałem sobie ostatnio wyobrazić finałową trójkę i powiem ci, że ja cię w tej trójcę widzę - powiedział Kuba. Tatiana Okupnik zgodziła się z Kubą. - Wojtek, ty tak śpiewasz, że chce cię w finale. Chce ciebie słuchać i na ciebie patrzeć. Stawiasz poprzeczkę bardzo wysoko. - powiedziała jurorka. Czesław tym razem nie wyłamała się z zachwytu nad uczestnikiem i stwierdził, że Wojtek śpiewa najlepiej ze wszystkich.

Klaudia Gawor

17-letnia Klaudia Gawor z grupy Kuby Wojewódzkiego brawuro wykonała utwór Madonny Like a Prayer. Dziewczyna w każdym programie zbiera same pozytywne oceny i nie inaczej było tym razem. - Uwielbiam tę piosenkę i powiem szczerze, że chciałbym żeby Madonna miała taki głos jak ty - stwierdził Czesław. Tatiana skwitowała występ tylko trzema określeniami: bomba, super, pięknie. Kuba zaś postanowił nawiązać do swojej koszulki, którą dostał od Roberta Lewandowskiego i wymyślił dla Klaudii oryginalny komplement. - Jesteś śpiewającą Borussią Dortmund!

Aicha i Asteya

Duet z grupy Tatiany Okupnik Aicha i Asteya zaśpiewał piosenkę Poker Face Lady Gagi. Dziewczyny jak zwykle wypadły znakomicie, a według Kuby o wiele lepiej niż oryginał. - Nie kupuję Lady Gagi ale was kupuję - powiedział juror. Tatiana zaapelowała do widzów: - Spełnijcie moje marzenie! Chcę pracować z dziewczynami za tydzień!

Grzegorz Hyży

Jako ostatni na scenie pojawił się Grzegorz Hyży. Podopieczny Czesława Mozila zaśpiewał piosenkę Wake me up before you go-go zespołu Wham! Kuba Wojewódzki i Czesław Mozil pochwalili występ. Kuba najbardziej za uniwersalność. Tatiana miała drobne uwagi ale ostatecznie była zadowolona. - Nie czuję, że to był najlepszy twój występ. Ale bardzo cię lubię, chcę cię oglądać dalej.

Wyniki głosowania. Kto odpadł z programu?

W kolejnym odcinku programu X Factor na pewno pojawią się duet Aicha i Asteya, Klaudia Gawor, Wojciech Ezzat oraz Maja i Grzegorz Hyży. W dogrywce musieli powalczyć Filip Mettler i Girls On Fire. Podopieczny Kuby Wojewódzkiego wykonał utwór z repertuary Bruno Marsa a dziewczyny hit Girl On Fire. Kuba i Tatiana stali murem za swoimi uczestnikami, a decyzję, kto ma odpaść z programu, pozostawili Czesławowi. - Dziewczyny idą dalej - ogłosił w końcu juror. Z programu odpadł Filip Mettler.

Powtórka 10. odcinka programu X Factor w niedzielę, o godz. 14.30, w TVN oraz na TVN Player.

Autor: JW

Zdjęcia: X Factor Polska (oficjalny fanpage)

Publikacja: 27.04.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Stylizacje z finału X Factor: Top 5 najlepszych looków
Stylizacje z finału X Factor: Top ...

Finał X Factor dostarczył nam nie tylko emocji i wzruszeń, ale też sporo modowych inspiracji. Gwiazdy show jak zawsze prezentowały się pięknie, a Marta Bijan czy Anna Tacikowska udowodniły, że są nie ...