szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
X Factor 3 odcinek 4 16 marca 2013 najlepsze występy uczestników

X FACTOR 3 odcinek 4. Kto odpadł, kto przeszedł?

X FACTOR odcinek 4 już za nami. W programie widzieliśmy świetne występy m.in. Pawła Stempniaka, Łukasza Wcisło, Julii Szwajcar i Agnieszki Tylutki. Po raz kolejny w programie X Factor mogliśmy zobaczyć Aishę i Asteyę oraz Martę Ławską, która zaskoczyła wszystkich nie tylko świetnym występem ale szczuplejszą o 30 kilogramów sylwetką. Kto jeszcze wystąpił w 4 odcinku programu X Factor? Kto przeszedł do kolejnego etapu a kto odpadł? Zobacz relację!

Tagi: x factor, x factor 16 marca 2013, x factor 16.03.2013, x factor 3 odcinek 4, x factor 3 odcinek 4 powtórka, x factor odc 4 uczestnic, x factor odcinek 4, x factor odcinek 4 kiedy powtórka

X FACTOR

X Factor 3 odcinek 4: jury zachwyciło się występami Pawła Stempniaka, Julii Szwajcar, Łukasza Wcisło, Marty Ławskiej i Mirosława Witkowskiego

fot: X Factor Polska oficjalny Facebook

Patryk Stempniak w X Factor: 3 razy tak

Czwarty odcinek X Factor rozpoczął występ Patryka Stempniaka. Przystojny drwal zaśpiewał utwór Joe Cocera You are so beautiful. Występ bardzo spodobał się jury i publiczności. Zachwycony Kuba Wojewódzki powiedział po występie: Przerżnąłeś mnie na wylot. Trzy razy tak - brzmiał werdykt.

Łukasz Wcisło nie przeszedł do kolejnego etapu

Nie mniejsze emocje wzbudził występ Łukasza Wcisło, maturzysty szkoły turystycznej, który zaśpiewał niesamowicie wysokim głosem utwór Time to say good bye Andrea Boccellego. Po wykonaniu piosenki emocje Łukasza sięgnęły zenitu i uczestnik rozpłakał się na scenie. Tatiana Okupnik natychmiast wbiegła na scenę, by go przytulić. Masz niesamowitą wrażliwość muzyczną ale jesteś na początku drogi - powiedział Kuba Wojewódzki. Jury doceniło jego dużą wrażliwość muzyczna ale jednogłośnie stwierdziło, że powinien jeszcze poćwiczyć. Werdykt: 3 razy nie.

Aicha i Asteya po raz kolejny w X Factor i znów 3 razy tak

W programie pojawił się ponownie rewelacyjny duet Aicha i Asteya. Dziewczyny wystąpiły już w poprzedniej edycji X Factor, dochodząc do półfinału. W trzeciej edycji duet powrócił z piosenką Seli Sue Raggamuffin. Występ bardzo spodobał się jury. Tatiana Okupnik powiedziała  o nich: Śpiewacie jak dwa wkurzone babsztyle. 3 razy tak - brzmiał werdykt.

Paweł Piekarski w kolejnym etapie X Factor

Po rewelacyjnym występie Aichy i Astei przyszedł czas na kolejny świetny występ. 23-letni Paweł Piekarski zaśpiewał własną piosenkę My heart goes numb przy akompaniamencie gitary. Wykonanie bardzo spodobało się Tatianie i Czesławowi. Kuba nie był do końca zadowolony Rozczarowałeś mnie, bo spodziewałem się, że będziesz znakomity ale byłeś bardzo dobry. Ostatecznie jury jednogłośnie przepuściło go do kolejnego etapu.

Jenny Galt - Kanadyjka w polskim X Factor

Kolejną uczestniczką, która przeszła do kolejnego etapu, była Jenny Galt z Kanady. Śpiewa od 18 lat, podróżuje i koncertuje. W Polsce znalazła swoją miłość - chłopaka z Hiszpanii, z którym mieszka obecnie w Warszawie. Kanadyjka brawurowo zaśpiewała swoją własną piosenkę pod tytułem Heart in my hands. - Fajna piosenka, bardzo mi się podobało - powiedział Czesław Mozil. Tatian również była na tak: Widzę, że czekałaś na ten moment długo, zasłużyłaś aby przejść dalej. Werdykt jury: 3 razy tak.

Julia Szwajcar boso na scenie

Następnie na scenie pojawiła się Julia Szwajcar ze Zgierza - wokalistka zespołu Boso (zgodnie z nazwą zespołu wystąpiła bez butów). Zaśpiewała piosenkę Karma Joss Stone. - Naszym zdaniem, żeby wykonanie było dobre, musi być wykonane dobrze - powiedział z bardzo poważną miną Kuba, po czym dodał: Musi być wykonane przez ciebie! 3 razy tak - Julia jednogłośnie przeszła do drugiego etapu.

Agnieszka Tylutki zachwyciła jury X Factor

Z nie mniejszym zachwytem jury oceniło występ Agnieszki Tylutki z Krakowa, która powaliła wszystkich na kolana wykonaniem piosenki Songbird Nai Rivery. - Dziewczyno, jak tak dalej będzie ci szło, to ludzie na święta będą śpiewali nie 'oj malutki, malutki', tylko 'oj tylutki, tylutki - zażartował Kuba. Oczywiście jury jednogłośnie było na tak.

Wojciech Bardowski przeszedł lecz nie spodobał się Kubie

Po młodych uczestnikach przyszedł czas występ 49-letniego Wojciecha Bardowskiego, kóry rewelacyjnie zaśpiewał francuską balladę. Łzy wzruszenia pojawiły się w oczach Tatiany Okupnik i Patrycji Kazadi. - Jest pan dla mnie dzisiejszym odkryciem totalnym, będę walczył o to, aby pan doszedł do finału - powiedział Czesław Mozil. Tatiana Okupnik podziękowała zaś za piękną francuszczyznę i fantastyczny głos. Występ nie spodobał się jednak Kubie Wojewódzkiemu, który ocenił jako zbyt dancingowy. Ostatecznie jednak Wojciech Bardowski przeszedł do kolejnego etapu.

Marta Ławska znów w X Factor, szczuplejsza o 30 kilogramów!

Po duecie Aicha i Asteya czas na kolejny spektakularny powrót. Na scenie pojawiła się Marta Ławska, która wystąpiła w poprzedniej edycji lecz mimo świetnego głosu, nie zdołała dojść do finału. Uczestniczka zaskoczyła wszystkich szczuplejszą o 30 kilogramów sylwetka. Po poprzednim występie Kuba powiedział do niej: Nie chce mi się na ciebie patrzeć, a dziś przyznał: Nie chce mi się wierzyć, że to powiedziałem dwa lata temu. My tu nie szukamy idealnych wokalistek, ale takich jak ty. Rewelacyjne wykonanie Let it be zespołu The Beatles spodobało się także Czesławowi i Tatianie. - Twój głos nie schudł - stwierdziła jurorka. Werdykt: 3 razy tak.

Mirosław Witkowski w X Factor - czy pogodzi się z siostrą?

Ostatni uczestnik 4. odcinka X Factor to Mirosław Witkowski z Nowego Sącza. Piosenkę Georgia on my mind Raya Charlesa zadedykował siostrze, z którą nie ma dobrego kontaktu od 15 lat. - Szary przeciętny człowiek czasami podczas śpiewania zmienia się w dzika - skomentował występ Kuba. Wzruszona Tatiana wbiegła na scenę i przytuliła się do Mirosława. 3 razy tak - brzmiał werdykt jury.

POWTÓRKA 4. ODCINKA X FACTOR W NIEDZIELĘ, 17 MARCA, O GODZINIE 14.45 w TVN

Autor: JW

Zdjęcia: X Factor Polska oficjalny Facebook

Publikacja: 16.03.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Stylizacje z finału X Factor: Top 5 najlepszych looków
Stylizacje z finału X Factor: Top ...

Finał X Factor dostarczył nam nie tylko emocji i wzruszeń, ale też sporo modowych inspiracji. Gwiazdy show jak zawsze prezentowały się pięknie, a Marta Bijan czy Anna Tacikowska udowodniły, że są nie ...