szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Rusza 3. edycja X Factor w TVN! Jak śpiewają nowi uczestnicy?

X FACTOR 3: Pierwszy ODCINEK o 20.00, 23 lutego 2013 roku! Kto będzie następcą Gienka Loski i Dawida Podsiadło?

Tatiana Okupnik, Kuba Wojewódzki i Czesław Mozil są gotowi na przyjęcie kolejnych uczestników! Rusza X Factor 3 w TVN. Pierwszy odcinek w sobotę, 23 lutego 2013 roku o 20.00. Kto pójdzie w ślady Eweliny Lisowskiej i Gienka Loski?

Tagi: kiedy x factor, kuba wojewódzki, nowe odcinki x factor, powtórki x factor, premiera x factor, the x factor, tvn, tvn player, tvn x factor, x factor, x factor 2013, x factor 3, x factor jury, x factor odcinki, x factor online, xfactor, youtube x factor

 X FACTOR 3: Pierwszy ODCINEK o 20.00, 23 lutego 2013 roku! Kto będzie następcą Gienka Loski i Dawida Podsiadło?

W 3. edycji X Factor w TVN, uczestnicy i jurorzy niejednokrotnie nas zaskoczą!

fot: X Factor Polska oficjalny Facebook

X Factor 3 w TVN premierowo już w sobotę 23 lutego 2013 roku o 20.00. Słynne jury po raz kolejny wybierze najlepiej śpiewających uczestników, a potem podzieli się na poszczególne drużyny i rozpocznie się finałowa rywalizacja. Nowością premierowych odcinków jest nowa prowadząca Patrycja Kazadi, która zastąpiła w roli gospodarza Jarosława Kuźniara. Podobno Kazadi już została pokochana przez uczestników castingów. Teraz czas na widzów.

Przypomnijmy, że Patrycja prowadziła już w TVN inny program - You Can Dance - Po prostu tańcz. Widzowie doskonale pamiętają, jak bardzo emocjonalnie podchodziła do każdego zawodnika i przeżywała razem z nimi sukcesy i porażki. Nie inaczej będzie w X Factor - zapowiadają producenci programu. Warto dodać, że Patrycja Kazadi i Czesław Mozil zostali nominowani do nagrody Wiktory 2012. Zarówno prowadząca jak i juror zdobyli nominacje w kategorii Gwiazda piosenki i estrady. Wiktory zostaną wręczone w sobotę, 6 kwietnia 2013 roku na Zamku Królewskim w Warszawie.

Przypomnijmy, że spod skrzydeł programu X Factor wypłynęli na szerokie wody showbiznesu: Gienek Loska i Dawid Podsiadło - zwycięzcy dwóch poprzednich edycji. W programie zaistnieli także m.in. Małgorzata Szczepańska , The Chance i Ewelina Lisowska, której przebój Nieodporny Rozum śpiewa od wielu miesięcy cała Polska.

Jak śpiewają nowi uczestnicy programu X Factor 3? Nowe odcinki trzeciej edycji do zobaczenia w każdą kolejną sobotę o 20:00.

Pierwszy odcinek już w sobotę, 23 lutego o 20.00 w TVN. Powtórki X Factor 3 w niedzielę o 12:05. Premierowe odcinki trzeciej edycji programu będą pojawiać się także w serwisie TVN player.

Autor: mkusy

Zdjęcia: X Factor Polska oficjalny Facebook

Publikacja: 23.02.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
X FACTOR: NOSOWSKA już nigdy nie wystąpi w programie!
X FACTOR: NOSOWSKA już nigdy nie ...

Katarzyna Nosowska sprawiła swoim fanom ogromną niespodziankę pojawiając się na planie X Factora w TVN. Nosowska, która stroni raczej od popularnych show telewizyjnych, zgodziła się doradzać jurorowi Kubie Wojewódzkiemu i jego drużynie ...

X FACTOR 3: Co się wydarzyło w 1. ODCINKU programu TVN?
X FACTOR 3: Co się wydarzyło ...

Pierwszy odcinek X Factora 3 w TVN za nami! Czy jesteście gotowi na nagrodę 100 tys. zł i kontrakt płytowy? - rozpoczęła program nowa prowadząca X Factor, Patrycja Kazadi. Były emocje, pierwsze sukcesy ...