szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

X FACTOR 4: Wiemy, którego jurora najbardziej lubi publiczność

Program "X Factor" już od 1 marca 2014 na antenie TVN! W tej edycji w jury zobaczymy Kubę Wojewódzkiego, Czesława Mozilla, Tatianę Okupnik i Ewę Farną. Podczas prezentacji wiosennej ramówki TVN ekipa programu zdradziła, kogo najbardziej pokochała publiczność na castingach.

Tagi: czesław mozil, ewa farna, tatiana okupnik, x factor, x factor 2014, x factor 4

X FACTOR 4. Show powraca wiosną na antenę TVN. Ruszają precastingi do programu X FACTOR

Już w grudniu 2013 ruszają precastingi do czwartej edycji X Factora

fot: xfactor.tvn.pl

Wokalny show TVN X Factor 4 rusza 1 marca 2014. Po raz kolejny w programie zobaczymy utalentowanych uczestników, którzy mają szansę na zrobienie muzycznej kariery na miarę Dawida Podsiadło czy Eweliny Lisowskiej. Ich umiejętności oceniać będzie wymagające jury, w którego składzie zobaczymy Kubę Wojewódzkiego, Czesława Mozilla, Tatianę Okupnik i po raz pierwszy od tego sezonu - Ewę Farną.

Jurorzy mają już za sobą pierwszy etap, czyli castingi odbywające się w różnych miastach Polski. Uczestnicy i publiczność mieli więc okazję poznać już nowy skład jurorski i... wybrać swojego ulubionego jurora!

Kto najbardziej przypadł do gustu publiczności? W materiale "Dzień Dobry TVN" Czesław Mozill zdradził, za kim najgłośniej skandują ludzie na castingach.

Mamy nową gwiazdę show?

Dzień Dobry TVN/x-news

Autor: JW

Zdjęcia: xfactor.tvn.pl

Publikacja: 21.02.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Stylizacje z finału X Factor: Top 5 najlepszych looków
Stylizacje z finału X Factor: Top ...

Finał X Factor dostarczył nam nie tylko emocji i wzruszeń, ale też sporo modowych inspiracji. Gwiazdy show jak zawsze prezentowały się pięknie, a Marta Bijan czy Anna Tacikowska udowodniły, że są nie ...