szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
X Factor: trzeci odcinek (relacja live!)

X FACTOR 3 Co wydarzyło się w 3. odcinku programu TVN?

Trzeci odcinek X FACTOR 3 to kolejna dawka emocji i świetnej muzyki! Dowiedz się, co wydarzyło się w trzecim odcinku X Factor i posłuchaj nowych uczestników muzycznego show!

Tagi: x factor, x factor 3 odcinek, x factor online, x factor powtórki, x factor strzeszczenie odcinka, x factor youtube

X FACTOR Co wydarzyło się w 3. odcinku programu TVN?

Jurorzy programu TVN

fot: X Factor Polska oficjalny Facebook

Trzeci odcinek X Factor rozpoczął występ Michała Siudy, naszego polskiego Johnny'ego Deppa. Przystojny, elegancki chłopak od razu wzbudził zainteresowanie Tatiany, jednak gdy zaczął śpiewać zdobył także Kubę i Czesława.

Kolejnym bohaterem muzycznego show był nieco starszy niż Michał - Jarosław Panfil, którego bronił jedynie Czesław. Wersja zombie - to komentarz, który padł oczywiście z ust Kuby Wojewódzkiego.

Pierwsza kobieta 3. odcinka X Factor to blondwłosa Anna Deko. Jury nie było stuprocentowo przekonane do jej talentu, jednak dziewczyna poprosiła Kubę, by odnalazł piękno w jej chaosie. Zatem... jeszcze się zobaczymy! :)




Czarujący Kuba w wykrochmalonej, białej koszuli i czarnym kapeluszu uwiódł nas swingiem. Za śpiew, a także szacunek dla muzyki, przeszedł dalej!

Rudowłosa Olga Barej próbowała zmierzyć się z repertuarem Aerosmith. Mimo widocznego stresu, dziewczyna dostała od jurorów szansę.

Pojawiły się i łzy Czesława! Energiczne bliźniaczki wykonujące utwór Jessie J Price Tag oczarowały jury swoim flow. Obrazek sióstr wraz ze sprowadzonym na scenę tatą totalnie rozłożył sentymentalnego Mozila.

Po serii nieudanych występów i jednogłośnych negatywnych decyzji Tatiany, Kuby i Czesława, scenę zdobyła uczestniczka, która do X Factor trafiła z... Mongolii. Baasa, której imię brzmi Szczęśliwy Piątek, udowadnia, że dla niej i sobota może być szczęśliwa. Zachwyciła wykonaniem utworu Violetty Villas List do matki.

O tym, że It is a man's world przekonała nas Diana John, która w drugim odcinku programu X Factor obiecała, że wróci gdy wyleczy gardło i zachwyci. Obietnicę wypełniła znakomicie :)

Paweł "Smuta" Ciulęba to hip-hopowy akcent w trzecim odcinku X Factor. Jego autorski utwór Testament oszałamia jury i publiczność.

Sprawdź, co wydarzyło się w pierwszym odcinku X Factor! >>

Sprawdź, co wydarzyło się w drugim odcinku X Factor! >>

Autor: monroe

Zdjęcia: X Factor Polska oficjalny Facebook

Publikacja: 09.03.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Stylizacje z finału X Factor: Top 5 najlepszych looków
Stylizacje z finału X Factor: Top ...

Finał X Factor dostarczył nam nie tylko emocji i wzruszeń, ale też sporo modowych inspiracji. Gwiazdy show jak zawsze prezentowały się pięknie, a Marta Bijan czy Anna Tacikowska udowodniły, że są nie ...