szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Jacek Schwochert, na scenie pokazał istne show.

X FACTOR odcinek 5! Sprawdź, kto podbił serca jury X Factora i kiedy są powtórki odcinka!

X Factor 3 odcinek 5, sobota 23 marca 2013 – kto wystąpił w muzycznym show TVN? Z nami dowiesz się, kto zawładnął sceną, kto rozkochał w sobie publiczność a kogo zapamięta jury X Factora! Uczestnicy tego odcinka X Factora zapewnili wiele emocji, sporo niespodzianek i dobra zabawę!  

Tagi: tvn player, tvn x factor, x factor 23 marca 2013, x factor 3 odcinek 5, x factor online, x factor powtórki, xfactor

X FACTOR odcinek 5! Sprawdź, kto podbił serca jury X Factora!

Jacek Schwochert, na scenie zaprezentował prawdziwe show. Bawili się wszyscy!

fot: X Factor Polska oficjalny Facebook

Za nami X Factor 3 odcinek 5. W sobotę 23 marca 2013 o 20:00 w TVN pojawiły się nowe ciekawe postaci. Jury X Factora w składzie Tatiana Okupnik, Kuba Wojewódzkiego i Czesław Mozil mieli trudny orzech do zgryzienia.

Podczas piątego odcinka X Factor 3, Łukasz Nalazek (27 lat), DJ i jednocześnie śpiewający kucharz, swoim występem porwał całą salę! Z kolei Krzysztof Czabański (60 lat), rentier z Bydgoszczy podbił serca wszystkich jurorów. Jego muzyczna ekspresja była tak ogromna, że nawet stojąca za sceną Patricia Kazadi nie mogła powstrzymać łez wzruszenia.

Gdy przyszła kolej na Esterę Chalimoniuk (25 lat), zrobiło się znajomo. Policjantkę z Płońska widzieliśmy już w X Factorze, dokładnie w drugiej edycji show. Tym razem swoim występem nie przekonała do siebie Czesława Mozilla, ale dwa głosy Kuby i Tatiany zagwarantowały jej przejście do kolejnego etapu. Będziemy śledzić jej losy.

Wojciech Ezzat (29 lat), z Iraku, już w pierwszych minutach swojego występu udowodnił, że posiada prawdziwy talent. Zresztą jury nie omieszkało tego kilkakrotnie podkreślić. Swój ogromny potencjał wokalny zaprezentowała także Nella Marczewski (18 lat). Młoda dziewczyna natychmiast zaskarbiła sobie przychylność wszystkich.

Prawdziwe show na scenie pokazał Jacek Schwochert, 23 lata. Publiczność była zachwycona. Choć jury także świetnie się bawiło podczas tego występu, to pod względem muzycznym już nie podzielali takiego entuzjazmu.

Powtórki wszystkich odcinków trzeciej edycji X Factora do obejrzenia w każdą niedzielę o godzinie 12:05! Premierowe odcinki trzeciej edycji programu można oglądać także w serwisie TVN player.

Autor: AM

Zdjęcia: X Factor Polska oficjalny Facebook

Publikacja: 25.03.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...

Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli tropiki Południowej Ameryki
Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli ...

Niebiańska słodycz papaji połączona z beztroską tamarillo to argentyńsko-meksykańska propozycja Tutti Frutti na podróż do Ameryki Południowej w zaciszu własnej łazienki.  Na egzotyczne wakacje w wersji instant będziemy mogli wybrać się także ...