szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

X Factor: Przystoniak z Ukrainy oczarował jury i publiczność!

Poznaliśmy już pierwszych uczestników kolejnej edycji programu X Factor. Jeden z nich szczególnie oczarował jurorów i publiczność. Przystojny Ukrainiec faworytem programu X Factor!

Tagi: artem furman x factor, x factor, x factor uczestnicy

X Factor: Przystoniak z Ukrainy oczarował jury i publiczność!

fot: xfactor.tvn.pl

Przystojniak z Ukrainy skradł serca jury! Wśród uczestników, których poznaliśmy w pierwszym odcinku X Factor, to właśnie Artem Furman wywołał najwięcej emocji wśród publiczności i fanów programu!

Artem Furman zaśpiewał ukraińską piosenkę Strzelaj, która opowiada historię chłopaka proszącego dziewczynę, by zdecydowała co dalej z ich związkiem. Piękny głos, przejmująca melodia, a do tego gitata i przystojny mężczyzna? Ewa Farna nie kryła wzruszenia i zachwytu!

Tatiana Okupnik próbowała dopytać czy wybór piosenki opiera się na własnych doświadczeniach Artema, ale ten nie zdradził zbyt wiele. Na prośbę Kuby Wojewódzkiego wykonał jeszcze jedną piosenkę, tym razem po angielsku.

Zachwycone oczy Ewy Farny, Tatiany Okupnik i Patrycji Kazadi mówią same za siebie - damska część widzów X Factora ma już swojego faworyta! Artem Furman przeszedł dalej, a my czekamy na jego kolejne występy!

Autor: J.M.

Zdjęcia: xfactor.tvn.pl

Publikacja: 01.03.2014, Aktualizacja:

Zobacz również