szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

X Factor: Skład finałowej dwunastki!

Kto zaśpiewa w finale X Factor? My już to wiemy! Zobacz kogo wybrali Ewa Farna, Czesław Mozil, Kuba Wojewódzki i Tatiana Okupnik. W finale X Factora nie zabraknie naszych faworytów. Sprawdź czy i twoi znaleźli się w finałowej dwunastce!

Tagi: artem furman x factor, ewa farna x factor, marta bijan x factor, x factor, x factor kto wystąpi w finale

Kto wejdzie do domów jurorskich? Zobacz najlepszą dwudziestkę X Factor

Za nami kolejny odcinek X Factor! Zobaczyliśmy dziś, kogo jurorzy wybrali do udziału w programach na żywo. Sprawdź kto znalazł się w finałowej dwunastce!

Jako pierwszy wybierał Czesław Mozil. W eliminacji uczestników pomagał mu Stanisław Soyka. Piękna willa w Toskanii stała się tłem dla występów pięciu uzdolnionych chłopaków. Po wspólnej naradzie Czesława i Soyki do finału weszli:

1. Jakub Jonkisz

2. Kuba Jurzyk

3. Artem Furman

Następnie przyszedł czas na grupę Kuby Wojewódzkiego. Razem z nim uczestnikom przysłuchiwał się Tytus z Acid Drinkers. Panowie słuchali zespołów, które w profesjonalnym studio nagrań zaprezentowały bardzo wysoki poziom. Oto na kogo postawili Kuba i Tytus:

1. Hatbreakers

2. Trzynasta w samo południe

3. Cała Góra Barwinków

Przeczytaj więcej o X Factor! >>>

Tatianie w wyborze finałowej trójki pomagał Andrzej "Piasek" Piaseczny. Wokalistka i artystka przysłuchiwali się grupie "starszych" we włoskiej rezydencji, w której ślub brała jurorka włoskiego X Factora. Z grupy Tatiany zobaczymy w odcinkach na żywo:

1. Joao de Sousa

2. Annę Tacikowską

3. Karolinę Duszkiewicz

Grupa podopiecznych Ewy Farnej wyjechała wraz z jurorką do czeskiej Pragi. W wyborze najlepszych dziewczyn Ewie pomagał Kuba Badach (prywatnie mąż Aleksandry Kwaśniewskiej). Kuba i Ewa zdecydowali, że do finału przeszły:

1. Marta Bijan

2. Daria Zawiałow

3. Magdalena Bal.

Zgadzacie się z takim wyborem jurorów? W finale znajdzie się wasz faworyt?

Autor: J.M.

Publikacja: 19.04.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Stylizacje z finału X Factor: Top 5 najlepszych looków
Stylizacje z finału X Factor: Top ...

Finał X Factor dostarczył nam nie tylko emocji i wzruszeń, ale też sporo modowych inspiracji. Gwiazdy show jak zawsze prezentowały się pięknie, a Marta Bijan czy Anna Tacikowska udowodniły, że są nie ...