szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Zmiany w Top Model 4! W programie wystąpią mężczyźni

Top Model 4 rusza jesienią 2014. Na fanów programu o modelkach czeka wielka zmiana - w nowej edycji show obok pięknych kobiet wystąpią też mężczyźni!

Tagi: top model, top model 4, top model 4 casting, top model 4 jury, top model 4 zmiany

top model

fot: WBF

Stacja TVN przygotowuje kolejną, już 4. edycję programu Top Model. Okazuje się, że producenci szykują wielką zmianę - w show obok pięknych kobiet wystąpią też mężczyźni. Portal Wirtualnemedia.pl informuje, że stacja liczy na utrzymanie zainteresowania widzów.

W Top Model 4 mogą wziąć udział kobiety w wieku 18-24 lat, które mają powyżej 170 cm wzrostu oraz mężczyźni w wieku 18-30 lat, którzy mają powyżej 180 cm wzrostu. Wszyscy zainteresowani udziałem w 4. edycji Top Model mogą przyjść na precastingi do show, które odbędą się:

15 czerwca, Gdańsk, Filharmonia Bałtycka,  ul. Ołowianka 1
19 czerwca, Poznań, Malta Ski, ul. Wiankowa 2
21 czerwca, Katowice, Oko Miasta, ul. Rondo im. Generała Jerzego Ziętka 1
27 czerwca, Warszawa, Pałac w Wilanowie, Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie, ul. Stanisława Kostki Potockiego 10/16

Przeczytaj także: JOANNA KRUPA poprowadzi TOP MODEL 4. Celebrytka zarobi 300 tysięcy?

Warto dodać, że skład jury pozostanie bez zmian. Jurorami będą: Katarzyna Sokołowska, Marcin Tyszka, Dawid Woliński oraz Joanna Krupa. Opiekunem uczestników będzie Michał Piróg.

Czekacie na 4. edycję Top Model? Myślicie, że udział mężczyzn w show to dobry pomysł?

Autor: Kinga

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 11.06.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
"Top Model" już od 1 września w TVN! [WIDEO]
"Top Model" już od 1 września ...

Po raz pierwszy w polskiej edycji „Top Model” szansę na karierę w modelingu mają chłopaki! Do programu zgłosiło się wielu panów o nieprzeciętnym wyglądzie i ciekawej osobowości, przed dziewczynami więc mocna konkurencja ...

Gołe męskie torsy i dużo zabawy. Marcin Tyszka o nowej edycji Top Model
Gołe męskie torsy i dużo zabawy. ...

Kolejna edycja Top Model to nie tylko piękne modelki, ale również modele. To oni wzbudzają największe zainteresowanie nie tylko wśród jurorów. Marcin Tyszka zdradza co działo się na planie Top Model 4!

Ten chłopiec jest teraz jurorem Top Model! Zgadnijcie kto to!
Ten chłopiec jest teraz jurorem Top ...

Każdy z nas był kiedyś dzieckiem. Niektóre gwiazdy zupełnie nie przypominają siebie z młodych lat, a inne mają cechy charakterystyczne, których nie są w stanie się pozbyć. Ten mały chłopiec jest aktualnie ...