szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

17-letnia gwiazda serialu Gra o tron wyproszona z poczekalni dla business klasy!

British Airways nie wpuściło nieletniej Maisie Williams do VIP-owskiej poczekalni! Kierownictwo obawiało się, że 17-letnia gwiazda Gry o tron wykorzysta dostęp do nielegalnych używek. Sprawdź, dlaczego Maisie musiała wynieść się do zwykłej poczekalni!

Tagi: game of thrones, gra o tron, gra o tron aktorzy, maisie williams, nieletnie gwiazdy

17-letnia gwiazda serialu "Gra o tron" wyproszona z poczekalni dla business klasy!

Maisie Williams - 17-letnia gwiazda serialu Gra o tron nie została wpuszczona na lotnisku do poczekalni dla business klasy. To duże zaskoczenie - w końcu aktorzy legendarnego już serialu mają status międzynarodowych gwiazd, a linie lotnicze zawsze dbają o swój wizerunek i dopieszczają najbogatszych klientów jak tylko mogą. O co poszło tym razem?

Zdenerwowana gwiazda umieściła na swoim Twitterze post, w którym wyraziła oburzenie. Kolejny raz nie wpuszczono mnie do poczekalni business klasy. Powodem wyproszenia Maisie był fakt, że nie skończyła jeszcze 18 lat, a w podróży nie towarzyszyła jej żadna osoba dorosła. British Airways wyjaśniło, że dbanie o trzeźwość nieletnich jest ich zasadą, a jednym z przywilejów business klasy jest nieograniczony dostęp do alkoholu.

Maisie kończy 18 lat za niecały rok - 18 kwietnia. Mamy nadzieję, że wtedy uda jej się w końcu odbyć lot w gwiazdorskich warunkach!

źródło:CNN Newsource/x-news

Autor: J.M.

Publikacja: 24.07.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Nikolaj Coster-Waldau w sesji dla Magazyn C. Seksowny Jaime Lannister z Gry o tron!
Nikolaj Coster-Waldau w sesji dla Magazyn ...

Nikolaj Coster-Waldau czyli serialowy Jamie Lannister uchodzi za jednego z najprzystojniejszych aktorów. Ostatnio gwiazda serialu Gra o tron coraz częściej pojawia się na okładkach magazynów. Zobaczcie jak Nikolaj wypadł najnowszej sesji!

GRA O TRON. Będą kolejne sezony kultowego serialu. Powstanie 5. i 6. seria!
GRA O TRON. Będą kolejne sezony ...

Gra o Tron nie zniknie z ekranów. Będą kolejne sezony Gry o Tron. Stacja HBO, po sukcesie pierwszego odcinka czwartej serii, już zapowiedziała produkcję kolejnych sezonów. Podobno Gra o Tron będzie miała ...

GRA O TRON. JACK GLEESON: Koniec a aktorstwem!
GRA O TRON. JACK GLEESON: Koniec ...

Gra o Tron bije rekordy popularności. Aktorzy Gry o Tron są zatem szczególnie narażeni na ekspansję fanów. Jack Gleeson, odtwórca jednej z najbardziej okrutnych i nielubianych postaci serialu, Joffreya Baratheona zdradził, że ...