szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

50 TWARZY GREYA: 8 faktów z życia Jamiego Dornana

Zanim film 50 Twarzy Greya trafi do kin, poznajcie bliżej Jamiego Dornana, który wciela się w główną rolę Christiana Greya. Oto 8 faktów z jego życia, które poznaliśmy dzięki jego profilowi na Twitterze!

Tagi: 50 twarzy greya, 50 twarzy greya ciekawostki, jamie dornan

jamie dornan

fot: BULLS, Twitter

Jamie Dornan to prawdopodobnie obecnie najbardziej pożądany mężczyzna na świecie. Wszystko za sprawą roli w filmie 50 Twarzy Greya, ekranizacji kultowej powieści erotycznej E.L.James o tym samym tytule. Jamie Dornan wciela się w głównego bohatera Christiana Greya, który błyskawicznie stał się ideałem mężczyzny dla milionów kobiet na całym świecie.

Początkowo fani powieści 50 Twarzy Greya byli zawiedzeni, że to właśnie Jamie Dornan wcieli się w postać brutalnego i nieziemsko seksownego Christiana Greya. Po prostu nie pasował im do tej roli. Jednak teraz sam aktor zaczął rozbudzać fantazje kobiet zaraz po tym, jak wziął udział w rozbieranej sesji zdjęciowej.

Przeczytaj także: 50 TWARZY GREYA: Jamie Dornan nago! Wyciekły nagie zdjęcia Christiana Greya! [TYLKO DLA DOROSŁYCH]

My postanowiłyśmy przyjrzeć się bliżej Jamiemu Dornanowi. Owszem wiemy, że aktor jest też modelem i brał udział w kampaniach reklamowych bielizny Calvina Kleina, ale do tej pory nie było wiadomo, jakim jest mężczyzną. Ale od czego są portale społecznościowe? A profil Jamiego na Twitterze mówi nam o nim wszystko!

Jest romantykiem

Jego zdjęcie profilowe to dla nas jasny sygnał - Jamie Dornan to niepoprawny romantyk. Urocza minka łobuziaka i bukiet czerwonych róż - chłopak wie, czego pragną kobiety!

Nie znosi prac domowych!

Jamie Dornan przyznał w jednym ze swoich wpisów, że nienawidzi prasować rękawów! To by tłumaczyło, dlaczego tak często możemy go podziwiać bez koszulek...

 

Jest zwyczajnym facetem

... który kocha muzykę! Uwielbia stare hity muzyki pop. Która z nas nie śpiewa sobie pod nosem "All I want for Christmas is you" tak jak Jamie? ;)

 

 

Zna się na modzie i stylu

Jamie Dornan zwraca uwagę na ważne szczegóły w stylizacjach! Na Twitterze wyśmiał wszystkich tych, którzy noszą okulary przeciwsłoneczne w pomieszczeniach:

 

 

Wysoko mierzy!

Jamie przyznał na Twitterze, że chciałby przyjaźnić się ze Stevem Guttenbergem lub... chętnie zagrałby dziewczynę Bonda!

 

 

 

Jest smakoszem

Jamie Dornan lubi pisać o jedzeniu na Twitterze. Ocenia smaki potraw lub napojów:

 

 

 

Ceni sobie naturalność i szczerość

I nie znosi pozerów! Jamie wyśmiał na Twitterze wszystkich tych, którzy tylko udają, że potrafią jeździć na deskorolce, a tylko lansują się z deską pod pachą!

 

Nie jest miłośnikiem nowinek technologicznych

Jamie często ma problemy z obsługą swojego telefonu ;). Irytują go nowe aktualizacje systemu, aplikacje, a także krótka żywotność baterii:

 

 

 

Czy wciąż uważacie Jamiego Dornana za ideał? ;)

Jeśli chcecie śledzić na bieżąco najświeższe newsy dotyczące Christiana Greya w Polsce, zapraszamy na profil fanów 50 Twarzy Greya na Facebooku: www.facebook.com/50TwarzyGreya i na stronę internetową!

Autor: Kinga

Zdjęcia: Twitter BULLS

Publikacja: 10.06.2014, Aktualizacja:

Zobacz również