szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Jessie Pavelka faworytem do roli Christiana Greya

50 TWARZY GREYA: Christiana Greya zagra Jessie Pavelka? Tego chcą internauci!

Kto zagra Christiana Greya w filmie 50 Twarzy Greya? Internauci mają już swojego faworyta do tej roli. Jest nim 30-letni aktor Jessie Pavelka! Dlaczego to właśnie on powinien zagrać Greya?

Tagi: 50 shades of grey, 50 twarzy greya, 50 twarzy greya obsada, film 50 twarzy greya, Jessie Pavelka, kiedy premiera 50 twarzy greya, kino, książka 50 twarzy greya, kto zagra christiana greya, obsada 50 twarzy greya, pięćdziesiąt twarzy greya, premiery kinowe

50 TWARZY GREYA: Christiana Greya zagra Jessie Pavelka? Tego chcą internauci!

Jessie Pavelka jako Christian Grey w ekranizacji 50 Twarzy Greya. Tego chcą jego fani!

fot: www.jessiepavelka.com

Obsada filmu 50 Twarzy Greya to obecnie jeden z najgorętszych tematów w świecie show-biznesu. Ekranizacja 50 Twarzy Greya nie ma jeszcze nawet reżysera, a już na dobre kręci się karuzela z nazwiskami potencjalnych odtwórców Christiana Greya. Właśnie wskoczył na nią (jeszcze) szerzej nieznany Jessie Pavelka.

W internecie zaroiło się od specjalnych akcji fanów aktora, którzy zachęcają do wspierania go w staraniu się o rolę Christiana Greya. Nic dziwnego. Główna rola w ekranizacji 50 Twarzy Greya może być prawdziwą żyłą złota i przepustką do wielkiej kariery. Po ogromnym sukcesie książki E.L. James, cały świat z niecierpliwością czeka na jego kinową wersję. Producentom się jednak nie śpieszy. Nie znamy jeszcze obsady filmu. Mało tego, nie wiemy nawet, kto zajmie się reżyserią filmu! Nie przeszkadza to kompletnie w lansowaniu kolejnych aktorów, którzy mogliby spróbować swoich sił jako Christian Grey.

W przypadku Jessiego Pavelki inicjatywa wyjątkowo wyszła od samych fanów. Nie od agentów, jak robią to często inne gwiazdy, by wzbudzić zainteresowanie. Pavelka nie jest znany szerszej publiczności. Amerykańscy widzowie mogą kojarzyć go z serialu Friday Night Lights. Jednak to nie aktorstwo jest na pierwszym planie dla Pavelki. Jessie jest bowiem trenerem i modelem fitness. Jak podoba mu się inicjatywa fanów, którzy zachęcają go wzięcia udziału w castingu do roli Christiana Greya?

Myślę, że to świetna akcja i bardzo mi schlebia! To niesamowite, jak social media zmieniły świat telewizji i filmu i jak wielkie mają wpływy. Jeszcze kilka lat temu coś takiego nie byłoby możliwe. Gdyby nie to, myślę, że nigdy nawet nie zostałbym rozpatrzony jako kandydat do roli Christiana Greya. Cieszę się, że jestem zaangażowany w ten projekt w tak wczesnym stadium - opowiedział Jessie Pavelka.

Zwróćcie uwagę na ostatnie zdanie. Już jest zaangażowany? Czyżby castingi do 50 Twarzy Greya już ruszyły?

Autor: SuDeK

Zdjęcia: www.jessiepavelka.com

Publikacja: 22.03.2013, Aktualizacja:

Zobacz również