szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Stephen Amell zagra Christiana Greya?

50 TWARZY GREYA: Christiana Greya zagra STEPHEN AMELL? Był już na castingu!

Obsada filmu 50 Twarzy Greya jest ustalona? Stephen Amell zdradza, że prowadzi rozmowy na temat roli Christiana Greya w ekranizacji 50 Twarzy Greya!

Tagi: 50 shades of greya, 50 twarzy greya, 50 twarzy greya obsada, film 50 twarzy greya, kiedy premiera 50 twarzy greya, kino, obsada 50 twarzy greya, pięćdziesiąt twarzy greya, premiery kinowe, Stephen Amell, stephen amell 50 twarzy greya

50 TWARZY GREYA: Christiana Greya zagra STEPHEN AMELL? Był już na castingu!

Stephen Amell przyznał, że prowadzi rozmowy na temat roli Christiana Greya w ekranizacji 50 Twarzy Greya!

fot: BULLS

Kto zagra Christiana Greya w ekranizacji 50 Twarzy Greya E.L. James? Spore szanse na to ma Stephen Amell, który jako pierwszy przyznał, że ruszyły już rozmowy z kandydatami do roli Greya!

To przełom, jeśli chodzi o obsadę filmu 50 Twarzy Greya. Kanadyjski aktor jako pierwszy zdradził, że producenci ekranizacji książkowego bestselleru już prowadzą rozmowy dotyczące głównych ról w filmie. Jestem pytany o Christiana Greya cały czas! Ten projekt jest jeszcze odległą przyszłością. Wiem to, ponieważ miałem spotkanie dotyczące filmu. Może nie tak odległa przyszłość, ale z pewnością film nie powstanie szybko - zapewnia aktor.

Stephen Amell ma 32 lata. Jest jedną z gwiazd serialu Arrow, na podstawie serii komiksów Green Arrow. W przeszłości pojawiał się epizodycznie w takich serialach jak Queer as Folk, CSI: Kryminalne Zagadki Miami i Prywatna Praktyka.

Zobacz: 50 Twarzy Greya: Znamy datę premiery filmu! >>

Autor: SuDeK

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 22.03.2013, Aktualizacja:

Zobacz również