szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Premiera wina 50 SHADES OF GREY

50 TWARZY GREYA: E.L. James zaprezentowała wino 50 SHADES OF GREY

Filmu jeszcze nie ma, ale E.L. James zaprezentowała już... wino 50 Twarzy Greya! Za dobór szczepów odpowiadała osobiście autorka książek o Christinie Greyu, a wino dołączyło do długiej listy gadżetów związanych z kultową serią. Ile kosztuje i gdzie można kupić wino 50 Shades Of Grey?

Tagi: 50 shades of grey, 50 twarzy greya, 50 twarzy greya gadżety, film 50 twarzy greya, gdzie kupić wino 50 twarzy greya, wino 50 twarzy greya

50 TWARZY GREYA: E.L. James zaprezentowała wino 50 SHADES OF GREY

Wina z kolekcji 50 Twarzy Greya są już w sprzedaży w Stanach Zjednoczonych

fot: mat. prasowe

Wino 50 Shades Of Grey to kolejny element pokaźnej już listy oficjalnych gadżetów filmu 50 Twarzy Greya. W sprzedaży jest już m.in. biżuteria i bielizna. Tym razem, E.L. James postanowiła podzielić się z wielbicielami Christiana Greya swoją kolejną pasją - winem. Pisarka przygotowała specjalną kolekcję białego i czerwonego wina. Podobno była osobiście odpowiedzialna za dobór odpowiednich szczepów.

Wino odgrywa ważną rolę w książce 50 Twarzy Greya. Dodaje wydarzeniom sensualności, która przenika przez wiele scen - opowiada James. Zawsze miałam słabość do dobrego wina, więc stworzenie Czerwonej Satyny i Białego Jedwabiu było naturalnym rozszerzeniem serii 50 Twarzy Greya. Mam nadzieję, że moi czytelnicy będą się rozkoszować romansem Christiana i Anastazji z kieliszkiem w dłoni - dodaje autorka.

Wino dostępne jest w dwóch odmianach - czerwonej (Czerwona Satyna) i białej (Biały Jedwab). Czerwona odmiana to mieszanka dwóch szczepów winogron - Petite Sirah i Syrah. Leżakuje w beczkach z francuskiego dębu i ma smak czarnej wiśni, nasion kakaowca, karmelu, wanilii,  z aromatem skóry i goździków. Natomiast Biały Jedwab to połączenie szczepów Gewürztraminer i Sauvignon Blanc. W bukiecie znajdziemy posmak liczi, miodu i gruszki, z domieszką grejpfruta.

Jedna butelka kosztuje 17.99$. Wino można już zamawiać na specjalnej stronie www.fiftyshadeswine.com. Niestety, dostawa dostępna jest tylko w Stanach. Nie wiadomo, czy nowy gadżet 50 Twarzy Greya trafi także do Europy.

Jeśli chcecie śledzić na bieżąco najświeższe newsy dotyczące Christiana Greya w Polsce, zapraszamy na profil fanów 50 Twarzy Greya na Facebooku:www.facebook.com/50TwarzyGreya

Zdjęcia: mat. prasowe

Publikacja: 01.10.2013, Aktualizacja:

Zobacz również