szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Czy Emma Watson zagra w 50 TWARZACH GREYA? Aktorka dementuje plotki

50 TWARZY GREYA obsada: EMMA WATSON nie zagra głównej roli!

Obsada 50 TWARZY GREYA wciąż niepełna. Emma Watson nie zagra głównej roli. Aktorka dementuje informacje o tym, że ma zagrać rolę Anastazji Steele. Czyżby informacja o obsadzie miała być znana tuż przed premierą filmu 50 TWARZY GREYA latem 2014 roku?

Tagi: 50 shades of greya, 50 twarzy greya, kiedy premiera 50 twarzy greya, kino, książka 50 twarzy greya, kto zagra anastasię steele, kto zagra anastazję 50 twarzy greya, obsada 50 twarzy greya, pięćdziesiąt twarzy greya

50 TWARZY GREYA obsada: EMMA WATSON nie zagra głównej roli!

Emma Watson dementuje informacje o tym, że zagra w 50 TWARZACH GREYA

fot: BULLS

Obsada 50 TWARZY GREYA wciąż nie jest znana. Emma Watson nie zagra Anastazji w 50 twarzach Greya!

Wiadomość, że grupie Anonymous udało się wykraść i opublikować informacje dotyczące obsady najgorętszej ekranizacji ostatnich lat okazała się nieprawdziwa. Informacje natychmiast zdementowało Focus Features i sama aktorka. Rola Anastazji wciąż jest do wzięcia.

Aktorki, które liczą na tę rolę mogą odetchnąć z ulgą. Szefowie Focusa czyli studia odpowiadającego za produkcję zaprzeczają doniesieniom o wybraniu odtwórczyni głównej bohaterki. Mało tego, Emma także utrzymuje, że nic nie wie o swoim udziale w projekcie. Gwiazda Harry'ego Pottera napisała na swoim Twitterze: Kto właściwie uważa, że będę grać w 50 twarzach Greya?

Zobacz także, kto jeszcze zrezygnował z dołączenia do obsady 50 TWARZY GREAYA: 50 TWARZY GREYA: Mila Kunis nie zagra Anastazji Steele!

Choć moglibyśmy podejrzewać studio o mydlenie nam oczy, komunikat Emmy jest jasny: aktorka nie jest zainteresowana rolą. Co więcej: uważa, że kompletnie do niej nie pasuje!
 A wy co sądzicie o kandydaturze Watson? Sprawdziłaby się jako Anastazja? Odzew internautów na tę informację był bardzo pozytywny.
Może producenci powinni jednak poważnie rozważyć jej kandydaturę?

Autor: News Girl

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 18.03.2013, Aktualizacja:

Zobacz również