szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

50 TWARZY GREYA: Jamie Dornan nago! Wyciekły nagie zdjęcia Christiana Greya! [TYLKO DLA DOROSŁYCH]

Jamie Dornan nago! Do sieci wyciekły zupełnie nagie zdjęcia filmowego Christiana Greya, na których aktor pokazuje dosłownie wszystko. Zdjęcia sprawią, że aktor będzie cieszył się jeszcze większą popularnością?

Tagi: 50 twarzy greya, christian grey, jamie dornan, Jamie Dornan nago

50 TWARZY GREYA: Jamie Dornan nago! Wyciekły nagie zdjęcia Christiana Greya!

fot: mat. prasowe

50 Twarzy Greya to najpopularniejsza powieść erotyczna autorstwa E.L.James. Na jej podstawie nakręcono film z Jamiem Dornanem i Dakotą Johnson w rolach głównych, którego premiera odbędzie się już 14 lutego 2015 roku. Model nie może narzekać na brak popularności, a jego kariera nabiera coraz większego tempa.

Jamie Dornan pozował niedawno do sesji dla magazynu Interview. Seksowne zdjęcia wzbudziły ogromne zainteresowanie, szczególnie wśród fanów książki 50 twarzy Greya. Do sieci trafiły również nagie zdjęcia filmowego Christiana Greya, na których aktor pokazuje dosłownie wszystko. Na razie nie wiadomo czy jest to celowy zabieg czy wypadek przy pracy, ale o tych zdjęciach z pewnością długo nie zapomną fani modela.

Zobacz też 50 TWARZY GREYA: Jamie Dornan w seksownej sesji. Christian Grey bez koszulki! [GALERIA] >>>>

Wy również należycie do fanów serialu? Jeśli chcecie śledzić na bieżąco najświeższe newsy dotyczące Christiana Greya w Polsce, zapraszamy na profil fanów 50 Twarzy Greya na Facebooku: www.facebook.com/50TwarzyGreya i na stronę internetową!

poprzedni
nastepny
james dornan  2
Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: MT

Zdjęcia: mat. prasowe

Publikacja: 08.06.2014, Aktualizacja:

Zobacz również