szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
50 TWARZY GREYA. Aktor, który gra Christiana Greya został ojcem!

50 TWARZY GREYA: Jamie Dornan został ojcem!

Jamie Dornan, czyli Christian Grey z filmu 50 Twarzy Greya właśnie dostał największą życiową rolę: został ojcem! Jego żona Amerlia Warner urodziła córeczkę. Czy narodziny pierwszego dziecka Jamie Dornana przeszkodzą w pracy aktora na planie 50 Twarzy Greya?

Tagi: 50 twarzy greya, christian grey, jamie dornan, JAMIE DORNAN ZOSTAŁ OJCEM

50 TWARZY GREYA: Jamie Dornan został ojcem!

Jamie Dornan został ojcem!

fot: BULLS

Mamy nowe wieści z planu filmu 50 Twarzy Greya! Co prawda, tym razem informacje nie dotyczą filmowej akcji, ale aktora, który wciela się w rolę głównego bohatera - Christiana Greya.

Zobacz też: FILM 50 TWARZY GREYA. Operator Seamus McGarvey dołącza do ekipy filmu 50 TWARZY GREYA!

Jamie Dornan, bo o nim mowa, został po raz pierwszy ojcem! Jego żona, Amelia Warner, urodziła córeczkę. To z pewnością największa i najważniejsza rola w życiu Jamie Dornana! Niestety, nie podano nawet dokładnej daty narodzin dziecka. Wiemy, że nastąpiło to w połowie grudnia. Nie ujawniono także zdjęcia pociechy Dornana.

Fani powieści 50 Twarzy Greya, którzy czekają na filmową adaptację, nie muszą się obawiać, że główny bohater pójdzie na urlop, by opiekować się córeczką. Jamie Dornan jest tak zaangażowany w swoją rolę, że nawet święta Bożego Narodzenia spędzi wraz z rodziną w pobliżu filmowego planu w Vancouver.

Świeżo upieczonemu tacie serdecznie gratulujemy!

Zobacz też: FILM 50 TWARZY GREYA. Dakota Johnson nago! Aktorka całkiem nago w ostrej wersji filmu

Jeśli chcecie śledzić na bieżąco najświeższe newsy dotyczące Christiana Greya w Polsce, zapraszamy na profil fanów 50 Twarzy Greya na Facebooku: www.facebook.com/50TwarzyGreya.

Autor: Kinga

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 19.12.2013, Aktualizacja:

Zobacz również