szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Anna Dello Russso: szalone zdjęcia w basenie!

51-letnia Anna Dello Russo szaleje w basenie i życzy wszystkim wesołych wakacji! [video]

Anna Dello Russo znowu sprawiła, że w świecie mody zawrzało! 51-letnia redaktorka japońskiej edycji magazynu Vogue opublikowala na swojej stronie filmik, w którym szaleje w basenie w niebieskiej peruce i skąpym, różowym stroju kąpielowym. Zobacz koniecznie!

Tagi: anna dello russo, anna dello russo basen, anna dello russo blog, anna dello russo strój kąpielowy, anna dello russo w basenie, anna dello russo zdjęcia

Anna Dello Russso: szalone zdjęcia w basenie!

Anna Dello Russo szaleje w basenie z przyjaciółmi

fot: www.annadellorusso.com

Anna Dello Russo to jedna z najbarwniejszych postaci świata mody. 51-letnia dzisiaj Włoszka nigdy nawet nie pomyślała, że posada w najbardziej prestiżowym magazynie o modzie, może być szczytem jej kariery zawodowej. Anna poza stylizowaniem niesamowitych sesji zdjęciowych dla Vogue Japan i nie tylko, zachęca do przekraczania granic i bawienia się swoim stylem. Czyni to inspirując fashionistów swoimi stylizacjami, a także prowadząc bloga www.annadellorusso.com.

To właśnie na wspomnianym blogu pojawiło się video, w którym Anna Dello Russo wygłupia się w nadmuchiwanym basenie z grupą znajomych, na koniec życząc swoim fanom radosnych wakacji. Estetyka filmiku utrzymana jest w kiczowatym stylu, który jednak w wykonaniu Anny wcale nie razi!

Anna Dello Russo szaleje w basenieAutor: monroe

Zdjęcia: www.annadellorusso.com

Publikacja: 25.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
ZUO CORP dla ANNY DELLO RUSSO. Bartek Michalec zaprojektował dla słynnej dziennikarki!
ZUO CORP dla ANNY DELLO RUSSO. ...

Anna Dello Russo założy ubrania Zuo Corp! Bartek Michalec z grupy projektowej Zuo Corp zaprojektował ubrania specjalnie dla dyrektor kreatywnej japońskiego Vogue'a, dziennikarki i modelki, Anny Dello Russo. Czy Anna pokaże ...