szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Kolejna wpadka PiKeja

PIOTR KUKULSKI: PiKej w DZIEŃ DOBRY TVN i jego wpadki

Piotr PiKej Kukulski zaliczył językową gafę w programie Dzień Dobry TVN. Prezenter programu poprawił go na antenie.  

Tagi: kukulska natalia, kukulski piotr, natalia kukulska natalia, natalia kukulski, natalii kukulskiej, pikej, pikej siła miasta, piosenki kukulskiej, Piotr Kukulski

PIOTR KUKULSKI: PiKej znów się nie popisał...

PiKej na bakier z poprawną polszczyzną

fot: facebook.com/PiKejOfficialFanPage

PiKej zaliczył kolejną wpadkę w telewizji. Tym razem w rozmowie z prowadzącym show Dzień Dobry TVN. Ewaluowałem - powiedział artysta ubiegający się o miano rapera. Ewoluowałeś - poprawił go Marcin Prokop. Prezenter od początku jednak nie traktował Kukulskiego na poważnie: Czy to co robisz to jest na serio, czy to jest coś, co robi Borat? - pytał Prokop. PiKej odpowiedział, że marzy mu się rap po amerykańsku. Chciałbym, żeby w Polsce rap wyglądał tak jak w Stanach, gdzie ludzie bawią się tym rapem- przyznał Kukulski.

Prokop zapytał PiKeja, czemu ma kompleks Stanów. Artysta odpowiedział: Ja polskiego rapu nigdy nie słuchałem. Wychowałem się na rapie stamtąd, nie stąd. PiKeja przemaglowała też Dorota Wellman: Piotruś, wszyscy się z ciebie śmieją. Ciebie to nie boli? Muzyk od razu się wytłumaczył: Ja wiem że się śmieją, ale zamieszczanie postów na forach innych raperów to jest czysty zabieg marketingowy.

Kukulski zapowiedział, że jeśli nie uda mu się zrobić kariery w muzycznej branży, to założy swój biznes. Planuje otworzyć driving range golfowy albo poświęcić się projektowaniu wnętrz. Bo zawsze warto mieć plan awaryjny... ;)

Zobacz teledysk PiKeja z 2012 roku:
Autor: ko

Zdjęcia: facebook.com/PiKejOfficialFanPage

Publikacja: 14.05.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
PIKEJ miał wypadek na wodzie! Co się stało Piotrowi KUKULSKIEMU?
PIKEJ miał wypadek na wodzie! Co ...

Pikej miał wypadek. Piotr Kukulski, bardziej znany jako Pikej jest miłośnikiem sportów wodnych. Wypadek wydarzył się podczas wodnych szaleństw na Helu. Co się stało Pikejowi na wakacjach?

KASIA TUSK posłuchała PIKEJA? Blog Kasi Tusk używa już plików cookies
KASIA TUSK posłuchała PIKEJA? Blog Kasi ...

Kasia Tusk najwidoczniej wzięła sobie do serca słowa Pikeja, który na swoim blogu napisał, że córka premiera nie stosuje się do przepisów ustawy o plikach cookies. Zara po publikacji rapera na blogu ...