szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Spada oglądalność American Idol. Justin Bieber i Selena Gomez w jury amerykańskiego Idola?

Selena Gomez i Justin Bieber w jury American Idol? Producenci show wymieniają jurorów. Mariah Carey traci pracę!

Selena Gomez i Justin Bieber mają zostać jurorami American Idol. Według producentów show ich obecność w programie ma podnieść ogladalność, która znowu drastycznie spadła. Wymiana jurorów oznacza, że obecny skład czyli Mariah Carey, Nicki Minaj, Keith Urban i Randy Jackson nie pojawią się już w 13. sezonie American Idol.

Tagi: american idol, amerykański idol, justin bieber, justin bieber american idol, justin bieber idol, justin bieber selena gomez, justin bieber selena gomez idol, selena gomez, selena gomez american idol, selena i biber w jury american idol

Selena Gomez i Justin Biber w jury American Idol? Producenci show wymieniają jurorów. Mariah Carey traci pracę!

fot: American idol (Oficjalny Fanpage)

Selena Gomez i Justin Bieber są kandydatami na jurorów w American Idol. W ten sposób producenci show chcą zwiększyć oglądalność programu.

Gdyby jakikolwiek polski talent show miał 11 milionów widzów, w studio strzelałyby korki od szampana. Niestety, w amerykańskiej rzeczywistości ten wynik to katastrofa. W reanimacji formatu nie pomogły nawet publiczne kłótnie kontrowersyjnych jurorek: Mariah Carey i Nicki Minaj. Coraz częściej słychać plotki, że American Idol na gwałt potrzebuje świeżej krwi. Informator związany z produkcją mówi: To był – delikatnie mówiąc – bardzo przeciętny sezon. Wszystkie osoby związane z programem są tego świadome. Trwają gorączkowe pertraktacje z gwiazdami, które pojawiłyby się za stołem jurorskim w 13. sezonie. Między sędziami nie ma chemii. Widzowie nie dali się nabrać.

Wymarzonymi kandydatami do American Idol są podobno Selena Gomez i Justin Bieber. Ich notowania wzrosły, szczególnie teraz, gdy fani spekulują, że znowu są razem. Stanowisko sędziego zaproponowano także Pink i Diddy'emu. Czy przyjmą zaproszenie do programu?

Selena Gomez i Justin Bieber to na pewno dobry ruch! Podczas każdego odcinka programu widzowie bedą szukać najmniejszych oznak uczucia tych dwojga!

A Wy co sądzicie o tych kandydaturach? Chcielibyście zobaczyć kogoś z nich w programie?

Autor: jswiderska

Zdjęcia: American idol (Oficjalny Fanpage)

Publikacja: 12.05.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Justin Bieber został twarzą Calvina Kleina?
Justin Bieber został twarzą Calvina Kleina?

Justinowi Bieberowi opłaciło się wrzucanie do sieci zdjęć swojej klaty! Piosenkarz podpisał podobno kontrakt z marką Calvin Klein, a według niektórych źródeł, kampanię z jego udziałem zobaczymy już jesienią. Myślicie, że Justin ...