szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Adele i Jennifer Lawrence jak najlepsze przyjaciółki

ADELE i JENNIFER LAWRENCE zamieszkają obok siebie?


Adele i Jennifer Lawrence, zdobywczynie Oscarów 2013, odkryły, że - oczywiście poza wymianą wskazówek o konserwacji cennej nagrody – mają wiele wspólnych tematów. Myślą o zamieszkaniu obok siebie!

Tagi: ADELE, adele nowa płyta, domy gwiazd, jennifer lawrence, jennifer lawrence oscary 2013, oscary 2013

ADELE i JENNIFER LAWRENCE zamieszkają obok siebie?


Adele poznała Jennifer Lawrence na Oscarach 2013

fot: BULLS

Adele po Oscarach 2013 nalegała, by przedstawić ją Jennifer Lawrence. Gdy już się spotkały, okazało się, że dogadują się bez słów! Między paniami do tego stopnia zaiskrzyło, że Adele postanowiła przekonać Lawrence, by została jej sąsiadką!

Lawrence będzie kręcić drugą część X-Mena w Londynie, więc jest dobra okazja do zacieśniania więzów. Jeden z informatorów donosi: Adele od rozdania Oscarów prawie codziennie jest w kontakcie z Jennifer. Od razu spodobał jej się pomysł, że będę mogły się częściej widywać i namawia aktorkę, by zamieszkała w Notting Hill, gdzie znajduje się także dom wokalistki.

Zarówno Adele jak i Jennifer odbiegają od hollywoodzkich standardów. Obie też słyną z dystansu do siebie i poczucia humoru. Nic dziwnego, że świetnie się dogadują. Mamy nadzieję, że Jennifer skorzysta z propozycji autorki Skyfall. Kto wie? Może kiedyś będą pracować przy wspólnym projekcie i zdobędą kolejne statuetki?

Autor: News Girl

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 12.03.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
KARL LAGERFELD: Rada, by ADELE schudła nie była taka zła!
KARL LAGERFELD: Rada, by ADELE schudła ...

Adele znów oceniana przez Karla Lagerfelda. Co znowu wymyślił znany ekscentryk o niewyparzonej buzi? Nie żałuje ostrych słów odnośnie wagi Adele. Nie zmienił też zdania co do Pipy Middleton, którą nadal uważa ...

ADELE: Nie będę pisać biografii! Artystka nie zamierza spisywać swoich wspomnień
ADELE: Nie będę pisać biografii! Artystka ...

Adele nie zamierza pisać biografii, bo… jeszcze nie pożyła! 
Autorka hitu Skyfall wyśmiała doniesienia o milionowym kontrakcie za napisanie wspomnień. W przeciwieństwie do Justina Biebera i wielu innych kolegów po fachu uważa ...

ADELE nagrywa płytę? Artystka pracuje podobno z producentem FLORENCE AND THE MACHINE!
ADELE nagrywa płytę? Artystka pracuje podobno ...

Adele nagrywa nową płytę? Brytyjska prasa przekonuje, że artystka weszła do studia z doświadczonymi producentami, współpracownikami Florence And the Machine i Arctic Monkeys. Czy wkrótce usłyszymy jej nowe piosenki?