szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Adele od lat nie rozmawia z ojcem

ADELE nie utrzymuje kontaktu z własnym ojcem! MARK EVANS nie pozna wnuka...

Ojciec Adele nie oparł się pokusie i sprzedał prasie historię swojej sławnej córki. To przekreśliło jego szanse na obecność w życiu Adele i jej rodziny. Teraz prosi ją o kolejną szansę… na łamach prasy!

Tagi: ADELE, adele 19, adele 21, adele adkins, adele live, adele ojciec, adele rodzina, adele someone like you, adele tekst, adele teksty, adele teledysk, adelle, ojciec adele

ADELE nie utrzymuje kontaktu z własnym ojcem! MARK EVANS nie pozna wnuka...

Adele nie zamierza się pogodzić ze swoim ojcem.

fot: BULLS

W jednym wywiadzie z Daily Mail ojciec autorki hitu Someone Like You wyznał, że nie ma żadnego kontaktu ani z Adele, ani z jej trzymiesięcznym synkiem. Adele złamała mi serce, gdy kompletnie odcięła się ode mnie. Wiedziałem, że w jej życiu pojawił się nowy mężczyzna, ale fakt, że była w ciąży był dla mnie jak grom z jasnego nieba – żali się Mark Evans. Gdy tylko dotarła do mnie ta informacja bardziej niż kiedykolwiek chciałem naprawić nasze stosunki, spotkać się, na własne oczy zobaczyć jak się miewa i zaoferować pomoc - opowiada ojciec Adele.

Evans porzucił mamę artystki, gdy Adele miała zaledwie 3 latka i od tamtej pory ich kontaktu pozostawiały wiele do życzenia. Gdy Evans sprzedał prasie jej historię, wokalistka postanowiła na dobre wyrzucić go ze swego życia i od tej z nim nie rozmawia. Byłam gotowa, by zacząć wszystko od nowa, ale on to zepsuł. Już nigdy nie będę szukać z nim kontaktu - mówiła w wywiadzie dla Vogue'a. Czyny mają swoje konsekwencje i nie wszystko jest na sprzedaż. Szczególnie za kwotę, którą przepuścisz w pół roku. Mówił, że tak bardzo mnie kocha, ale dlaczego w cholernej gazecie? Jeśli kiedyś go spotkam, splunę mu w twarz! - przyznawała rozgoryczona. Ojciec artystki tłumaczy: Nie jestem zainteresowany statusem celebryty czy pieniędzmi. Po prostu chcę odzyskać córkę i poznać wnuka. Marzę o tym, by być dziadkiem.

Cóż, mamy wrażenie, że mleko już się rozlało. Szczególnie, że Evans znowu udzielił wywiadu, co z pewnością nie spodoba się wokalistce. Jak sądzicie, Adele powinna dać ojcu szansę? A może ma rację, że nie dopuszcza go do swojego życia?

Autor: News Girl

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 29.01.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
KARL LAGERFELD: Rada, by ADELE schudła nie była taka zła!
KARL LAGERFELD: Rada, by ADELE schudła ...

Adele znów oceniana przez Karla Lagerfelda. Co znowu wymyślił znany ekscentryk o niewyparzonej buzi? Nie żałuje ostrych słów odnośnie wagi Adele. Nie zmienił też zdania co do Pipy Middleton, którą nadal uważa ...

ADELE: Nie będę pisać biografii! Artystka nie zamierza spisywać swoich wspomnień
ADELE: Nie będę pisać biografii! Artystka ...

Adele nie zamierza pisać biografii, bo… jeszcze nie pożyła! 
Autorka hitu Skyfall wyśmiała doniesienia o milionowym kontrakcie za napisanie wspomnień. W przeciwieństwie do Justina Biebera i wielu innych kolegów po fachu uważa ...

ADELE nagrywa płytę? Artystka pracuje podobno z producentem FLORENCE AND THE MACHINE!
ADELE nagrywa płytę? Artystka pracuje podobno ...

Adele nagrywa nową płytę? Brytyjska prasa przekonuje, że artystka weszła do studia z doświadczonymi producentami, współpracownikami Florence And the Machine i Arctic Monkeys. Czy wkrótce usłyszymy jej nowe piosenki?