szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Adele stanie na ślubnym kobiercu

ADELE wychodzi za mąż! Ślub już latem 2013?

Adele planuje ślub! To już pewne. Autorka hitu Skyfall może powiedzieć sakramentalne "tak" jeszcze latem 2013. Wszystkie przygotowania do skromnej uroczystości Adele wzięła na siebie!

Tagi: ADELE, adele skyfall, adele ślub, kiedy ślub adele, someone like you, ślub adele

ADELE wychodzi za mąż! Ślub już latem 2013?

Adele już latem 2013 stanie na ślubnym kobiercu?

fot: BULLS

Adele i Simon Kolecki, którzy doczekali się już uroczego synka, nie planują jednak hucznego wesela w blasku fleszy. Zakochani chcą, by uroczystość odbyła się w ich domu i to już tego lata lub wczesną jesienią. Adele ma teraz pełne ręce roboty: zdecydowała, że sama zajmie się planowaniem, a przecież zajmuje się też maleńkim synkiem.

Jeden z informatorów donosi: Dopracowuje szczegóły już od jakiegoś czasu. Bardzo ją to pochłonęło. Adele uwielbia romantyczną oprawę. Chce mieć klasyczną, białą suknię ślubną. O wszystkim decyduje sama poczynając od kwiatów, na strojach skończywszy. Miejmy nadzieję, że wszystko pójdzie po myśli Adele. Artystka ma ostatnio znakomitą passę. Miejmy nadzieję, że piękny ślub po otrzymaniu Grammy, Złotego Globu i Oscara będzie jak wisienka na torcie. :)

Autor: News Girl

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 21.03.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
KARL LAGERFELD: Rada, by ADELE schudła nie była taka zła!
KARL LAGERFELD: Rada, by ADELE schudła ...

Adele znów oceniana przez Karla Lagerfelda. Co znowu wymyślił znany ekscentryk o niewyparzonej buzi? Nie żałuje ostrych słów odnośnie wagi Adele. Nie zmienił też zdania co do Pipy Middleton, którą nadal uważa ...

ADELE: Nie będę pisać biografii! Artystka nie zamierza spisywać swoich wspomnień
ADELE: Nie będę pisać biografii! Artystka ...

Adele nie zamierza pisać biografii, bo… jeszcze nie pożyła! 
Autorka hitu Skyfall wyśmiała doniesienia o milionowym kontrakcie za napisanie wspomnień. W przeciwieństwie do Justina Biebera i wielu innych kolegów po fachu uważa ...

ADELE nagrywa płytę? Artystka pracuje podobno z producentem FLORENCE AND THE MACHINE!
ADELE nagrywa płytę? Artystka pracuje podobno ...

Adele nagrywa nową płytę? Brytyjska prasa przekonuje, że artystka weszła do studia z doświadczonymi producentami, współpracownikami Florence And the Machine i Arctic Monkeys. Czy wkrótce usłyszymy jej nowe piosenki?