szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Adriana Lima znów została twarzą Maybelline

Adriana Lima po raz kolejny będzie występować w reklamach Maybelline New York! Supermodelka, która jest aniołkiem Victoria's Secret, była już twarzą marki w latach 2003 i 2009.

Tagi: adriana lima, maybelline, modelki victoria's secret

adriana lima

fot: fot. materiały prasowe

Adriana Lima to jedna z najpopularniejszych i najseksowniejszych modelek marki Victoria's Secret. Gwiazda wybiegów często występuje też w różnych kampaniach reklamowych. W latach 2003 i 2009 była twarzą marki Maybelline New York. Teraz znów będzie reklamować produkty kosmetyczne tej marki!

To wspaniałe znów być częścią Maybelline New York. Jestem dumna, że znów mogę powiedzieć, że jestem dziewczyną Maybelline. Nie mogę się doczekać tej współpracy. Marka nawiązuje do piękna, co najbardziej cenię. Kolejna współpraca jest dla mnie spełnieniem marzeń! - powiedziała Adriana Lima.

Przeczytaj także: Adriana Lima i Alessandra Ambrosio zdradzają sekrety urody Brazylijek

Modelkę zobaczymy w kampaniach reklamowych w telewizji i gazetach już latem tego roku. Na razie nie wiadomo, jakie produkty będzie reklamować Adriana Lima.

Jesteśmy zaszczyceni, że ponownie możemy powitać Adrianę - powiedział Jerome Bruhat, prezes globalny Maybelline. Jej pasja życiowa i pozytywna energia są niezaprzeczalne. Ona naprawdę jest kobietą Maybelline - dodał.

Nie możemy się doczekać nowej kampanii Maybelline z udziałem Adriany Limy!

Autor: Kinga

Zdjęcia: fot. materiały prasowe

Publikacja: 19.06.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Adriana Lima kończy karierę?
Adriana Lima kończy karierę?

Adriana Lima, najseksowniejsza modelka Victoria's Secret, kończy karierę! Gwiazda wybiegów zapowiedziała, że zmieniły się jej priorytety i teraz chce projektować ubrania!