szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Agnieszka Chylińska pracuje nad nową płytą

AGNIESZKA CHYLIŃSKA: kiedy nowa płyta?

Agnieszka Chylińska pracuje nad nową płytą? Informacje o tym, że była wokalistka O.N.A. nagrywa krążą od dłuższego czasu. W końcu poznaliśmy prawdę i odpowiedź na pytanie, kiedy premiera nowej płyty Chylińskiej!

Tagi: Agnieszka Chylińska, chylinska agnieszka, chylińska 2013, chylińska 2014, Chylińska Agnieszka, chylińska nowa płyta, kiedy płyta chylińskiej, ona, winna chylinska

AGNIESZKA CHYLIŃSKA: kiedy nowa płyta?

Agnieszka Chylińska powróci z nową płytą w 2014 roku?

fot: Materiały Prasowe

Agnieszka Chylińska zaskoczyła wszystkich swoją wielką przemianą w 2009 roku za sprawą płyty Modern Rocking. Z rockowej diablicy znanej z O.N.A. przemieniła się w popową piosenkarkę. Chylińska zasiadła także z powodzeniem w fotelu jurorki programu Mam talent w TVN. Lata mijają, a o nowej muzyce Chylińskiej nie słychać. Do teraz.

Agnieszka nie ma teraz głowy do muzyki. Całe dnie spędza jej sen z powiek wychowywanie trójki dzieci. Teraz gdy niedawno urodziła się Krysia, Agnieszka totalnie oddała się macierzyństwu. A jeszcze niedługo ruszą zdjęcia do Mam talent i Aga na nic nie będzie miała czasu. Dlatego jej fani, którzy czekają na nową płytę muszą uzbroić się w cierpliwość, bo najbardziej prawdopodobne jest, że do studia wejdzie dopiero pod koniec wakacji, a sama płyta ukaże się najwcześniej na początku 2014 roku - donosi informator Afterparty.

Czekamy z niecierpliwością! Czy uda się jej jeszcze nas zaskoczyć?

Zobacz: Agnieszka Chylińska - Nie mogę cię zapomnieć:




Konkurs dla blogerek! Women Bloxing Club - walcz o nagrody w najlepszym stylu!
http://www.glamki.pl/konkurs.htm

Autor: SuDeK

Zdjęcia: Materiały Prasowe

Publikacja: 04.04.2013, Aktualizacja:

Zobacz również