szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Agnieszka Jastrzębska poprowadzi show Kto poślubi mojego syna

Agnieszka Jastrzębska poprowadzi nowy program rozrywkowy TVN Kto poślubi mojego syna. Show Agnieszki Jastrzębskiej pojawi się w ramówce telewizyjnej na jesień 2014.

Tagi: agnieszka jastrzębska, Agnieszka Jastrzębska program, kto poślubi mojego syna

Agnieszka Jastrzębska poprowadzi show Kto poślubi mojego syna

fot: WBF

Agnieszka Jastrzębska, była redaktor naczelna Gali, poprowadzi program w stacji TVN. Do tej pory dziennikarka słynęła z wywiadów z gwiazdami, relacji z imprez oraz komentowania show-biznesu w programie Dzień Dobry TVN. Teraz jej kariera nabiera tempa. Jesienią 2014 w telewizji TVN zobaczymy nowe reality-show z jej udziałem - Kto poślubi mojego syna.

Jak informuje portal Wirtualnemedia.pl, w programie prowadzonym przez Agnieszkę Jastrzębską wystąpią mężczyźni w wieku od 25 do 35 lat, którzy wciąż mieszkają z rodzicami i nie mogą znaleźć sobie życiowej partnerki. Każdy z uczestników spotka się w programie z kilkoma kobietami, spędzi z nimi czas i w końcu wybierze jedną z nich. Mężczyznom w znalezieniu wymarzonej partnerki będą pomagać ich matki.

Przeczytaj więcej o Agnieszce Jastrzębskiej

Bardzo się cieszę na ten program, bo to może być bardzo ciekawe. Z tego powodu, że okazuje się, że w Polsce prawie 50 proc. dzieci mieszka ze swoimi rodzicami w wieku 25-38, więc to jest program w ogóle na nasze realia - powiedziała Agnieszka Jastrzębska w Dzień Dobry TVN.

Program Kto poślubi mojego syna jest oparty na amerykańskiej wersji Who wants to marry my son. Polska wersja show będzie wzorowana na francuskiej. Program powstał w 13 krajach świata.

Autor: Kinga

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 04.06.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...