szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Agnieszka Szulim coraz chudsza! Co się dzieje z gwiazdą? [GALERIA]

Agnieszka Szulim jest coraz chudsza! Gwiazda pochwaliła się swoimi nowymi zdjęciami na Instagramie, na których można zauważyć, że straciła sporo kilogramów.

Tagi: agnieszka szulim, odchudzanie

agnieszka szulim

fot: Instagram

Agnieszka Szulim zawsze mogła pochwalić się świetną figurą. Dziennikarka była bardzo zgrabna i z pewnością nie miała powodów do kompleksów i odchudzania. Ostatnio jednak jej figura bardzo się zmieniła, co można zobaczyć na jej najnowszych zdjęciach na Instagramie.

Przeczytaj także: Agnieszka Szulim ROZSTAŁA SIĘ z Maciejem Żakowskim

Dziennikarka zamieściła nowe zdjęcia, na których rzuca się w oczy jej bardzo szczupłe, a wręcz chude ciało. Na niektórych fotografiach aż widać kości Agnieszki Szulim! Co się stało z gwiazdą? Czyżby zaczęła się odchudzać?

Fani dziennikarki od razu zauważyli zmiany w jej figurze. W komentarzach pojawiają się sugestie, że Agnieszka Szulim przeszła na głodówkę lub fani pytają, jakie treningi dają takie efekty. Inni zazdroszczą dziennikarce tak szczupłego ciała. Na razie sama zainteresowana nie odnosi się do komentarzy.

Zobaczcie, jak teraz prezentuje się Agnieszka Szulim. Przesadziła z odchudzaniem?

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI TRENDAMI, PLOTKAMI? POLUB NAS NA FACEBOOKU!

poprzedni
nastepny
agnieszka szulim
Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: Kinga

Zdjęcia: Instagram

Publikacja: 30.07.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Szulim, Więdłocha i Okupnik na treningu z Marcinem Gortatem!
Szulim, Więdłocha i Okupnik na treningu ...

Zmęczone gwiazdy w sportowych spodenkach to niecodzienny widok. Agnieszka Szulim, Agnieszka Więdłocha i Tatiana Okupnik wzięły udział w specjalnym treningu, zorganizowanym przez Marcina Gortata. Zobaczcie, co gwiazdy powiedziały o meczu koszykówki z ...