szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Agnieszka Szulim grozi Dodzie: Nie zostawię tego tak

Doda pobiła Agnieszkę Szulim, a dziennikarka nie zamierza tak tego zostawić! Ona czuje się absolutnie bezkarna, robi co chce. Nikt nigdy nie podniósł na mnie ręki, a to była zaplanowana bandycka akcja - powiedziała Agnieszka Szulim Super Expressowi.

Tagi: agnieszka szulim, Doda, Doda pobiła Szulim

Agnieszka Szulim

fot: WBF

Doda ma na swoim koncie kolejne pobicie! Jak informowaliśmy, gwiazda napadła na Agnieszkę Szulim w toalecie w czasie afterparty po gali Niegrzeczni 2014. Najwyraźniej planowała to od dawna, bo otwarcie mówiła, że nie odpuści dziennikarce żartów z jej choroby w programie Na językach. Jak widać, nie żartowała.

Jednak Agnieszka Szulim nie spodziewała się, że Doda rzeczywiście może się tak zachować. Była w szoku i wezwała policję. W rozmowie z Super Expressem zapewniła, że tak tej sprawy nie zostawi.

Przeczytaj więcej o Dodzie!

Wie Pan co, ja jestem w szoku. Nie zostawię tego tak, mam nadzieję, że ludzie przejrzą na oczy i w końcu zobaczą, co to za człowiek. Ona czuje się absolutnie bezkarna, robi co chce. Nikt nigdy nie podniósł na mnie ręki, a to była zaplanowana bandycka akcja - powiedziała Agnieszka Szulim.

Jak myślicie, czy Doda poniesie konsekwencje swojego zachowania?

Autor: Kinga

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 13.02.2014, Aktualizacja:

Zobacz również