szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Szulim i Nergal razem?

AGNIESZKA SZULIM i ADAM NERGAL DARSKI są parą?

Agnieszka Szulim spotyka się z Nergalem? Czy to tylko przyjacielskie wyjście na koncert, czy regularna randka? Sensacyjne doniesienia jednego z tygodników. Czy rzeczywiście Szulim i Nergal są parą?

Tagi: agnieszka szulim, agnieszka szulim i nergal, agnieszka szulim kuba wojewódzki, agnieszka szulim nergal, agnieszka szulim z nergalem, nergal i szulim razem, nergal spotyka się z szulim

AGNIESZKA SZULIM I NERGAL są parą?

Czy Agnieszka Szulim odwzajemniła sympatię Adama Nergala Darskiego?

fot: WBF

Agnieszka Szulim spotyka się z Nergalem. Znana z kontrowersyjnych wypowiedzi prezenterka i równie ostry w swoich sądach lider Behemotha, widziani byli m.in. na koncercie Iron Maiden i jak donosi tygodnik Na Żywo, nie było to tylko przyjacielskie wyjście.

Według tygodnika, to Nergal nalegał na spotkanie, odkąd para poznała się przy okazji projektów dla fundacji DKMS. Muzyk zabiegał ponoć o towarzystwo Szulim. Parę zbliżyła również miłość do tatuaży. Lider Behemotha pomógł również wybrać nowy tatuaż prowadzącej Na Językach w TVN oraz polecił zaufany salon.

Ostatnio, para widziana był na koncercie grupy Iron Maiden. Randka czy tylko spotkanie dobrych znajomych? Niewykluczone, że szykuje się kolejny, pikantny związek w showbiznesowych kręgach.

Autor: mkusy

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 10.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również