szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Agnieszka Szulim o Januszu Korwin-Mikkem: On kompromituje Polskę!

Agnieszka Szulim nie wstydzi się głośno mówić o swoich politycznych sympatiach i antypatiach. Tym razem dziennikarka opowiedziała o swojej awersji do Janusza Korwin-Mikkego, lidera Kongresu Nowej Prawicy. Uważa, że ludzie, którzy na niego głosują, mają nie po kolei w głowie.

Tagi: agnieszka szulim, janusz korwin mikke

Agnieszka Szulim o Januszu Korwin-Mikkem: Co trzeba mieć w głowie, żeby na niego głosować?!

Agnieszka Szulim o Januszu Korwin-Mikkem: Co trzeba mieć w głowie, żeby na niego głosować?!

fot: WBF

Agnieszka Szulim jest znana z tego, że nie boi się wygłaszać kontrowersyjnych poglądów. Dziennikarka, choć uważa się za mimowolną skandalistkę, nieraz sama prowokowała komentarze na swój temat. Przyznanie się do palenia marihuany czy wdanie się w słynną bójkę z Dodą w Chorzowie to tylko niektóre przykłady na to, że Agnieszka Szulim nie chce być postrzegana jako grzeczna dziewczynka.

Czytaj także: Agnieszka Szulim ROZSTAŁA SIĘ z Maciejem Żakowskim

Tym razem dziennikarka w wywiadzie z Piotrem Najsztubem dla Vivy w ostrych słowach zdradziła swój stosunek do Janusza Korwin-Mikkego, lidera Kongresu Nowej Prawicy. - Właśnie wyrzuciłam z Facebooka pięcioro znajomych. Za to,że głosowali na Janusza Korwin-Mikkego. Przeczytałam artykuł o tym, że Korwin-Mikke i jego partia są już na trzecim miejscu w sondażach. Dramat. Napisałam post o tym, że "co trzeba mieć w głowie, żeby na niego głosować?!". I, o zgrozo, okazało się, że głosowali na niego niektórzy moi znajomi. Nie mam na to tolerancji, więc ich wyrzucam. Nie jest mi po drodze z ludźmi, przez których taki ktoś wchodzi do Parlamentu Europejskiego, kompromituje Polskę, obraża kobiety, stosuje przemoc i oddaje pokłony Putinowi. Mamy demokrację, więc chwilowo, mam nadzieję, muszę znosić jego obecność na scenie politycznej, ale mogę przynajmniej manifestować, że mi się to nie podoba - powiedziała dosadnie Agnieszka Szulim.

Zgadzacie się z wypowiedzią dziennikarki?

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI TRENDAMI, PLOTKAMI? POLUB NAS NA FACEBOOKU!

Autor: M.G.

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 04.08.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Szulim, Więdłocha i Okupnik na treningu z Marcinem Gortatem!
Szulim, Więdłocha i Okupnik na treningu ...

Zmęczone gwiazdy w sportowych spodenkach to niecodzienny widok. Agnieszka Szulim, Agnieszka Więdłocha i Tatiana Okupnik wzięły udział w specjalnym treningu, zorganizowanym przez Marcina Gortata. Zobaczcie, co gwiazdy powiedziały o meczu koszykówki z ...