szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Agnieszka Szulim ROZSTAŁA SIĘ z Maciejem Żakowskim

Agnieszka Szulim rozstała się ze swoim partnerem, Maciejem Żakowskim! Ponoć dziennikarka uświadomiła sobie, jak niewiele łączy ją z ukochanym.

Tagi: agnieszka szulim, maciej żakowski, szulim rozstała się z chłopakiem

Agnieszka Szulim

fot: WBF

Rok temu Agnieszka Szulim zaprezentowała światu swojego nowego partnera - Macieja Żakowskiego. Wydawało się, że dziennikarka odnalazła miłość życia po rozwodzie z Adamem Badziakiem. Nowego partnera chętnie zabierała na salony i pokazywała na swoim Instagramie.

Przeczytaj także: Szulim, Więdłocha i Okupnik na treningu z Marcinem Gortatem!

Teraz jednak okazuje się, że od jakiegoś czasu para przechodziła kryzys. Według tygodnika Flesz, Agnieszka Szulim i Maciej Żakowski próbowali ratować swoje uczucie i ostatnio udali się na urlop do Włoch. Tam niestety dziennikarka utwierdziła się w przekonaniu, że ona i jej ukochany zwyczajnie do siebie nie pasują.

Nie układało się między nimi od dawna. Ale gwoździem do trumny były chyba ostatnie wakacje we Włoszech. Agnieszka zrozumiała tam, że nic już jej z Maćkiem nie łączy. Aga bardzo ceni sobie niezależność. Uznała, że nie chce tkwić w związku, który nie daje jej satysfakcji. Maciek jest osobą prywatną i całe to zamieszanie trochę go peszyło. Tymczasem dla niej popularność jest częścią pracy. Mieli na tym tle ciągłe scysje - powiedział informator Flesza.

Myślicie, że Agnieszka Szulim w końcu znajdzie prawdziwą miłość?

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI TRENDAMI, PLOTKAMI? POLUB NAS NA FACEBOOKU!

Autor: Kinga

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 14.07.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Szulim, Więdłocha i Okupnik na treningu z Marcinem Gortatem!
Szulim, Więdłocha i Okupnik na treningu ...

Zmęczone gwiazdy w sportowych spodenkach to niecodzienny widok. Agnieszka Szulim, Agnieszka Więdłocha i Tatiana Okupnik wzięły udział w specjalnym treningu, zorganizowanym przez Marcina Gortata. Zobaczcie, co gwiazdy powiedziały o meczu koszykówki z ...