szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk stworzyli dom dla opuszczonych zwierząt!

Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk znani są z miłości do zwierząt. Para chętnie pomaga wszystkim pokrzywdzonym czworonogom. Teraz Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk stworzyli dom zastępczy dla opuszczonych zwierząt!

Tagi: agnieszka włodarczyk, dom zastępczy dla zwierząt, mikołaj krawczyk

Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk pozują z małym kotkiem. Uda im się ocieplić wizerunek?

Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk mają wielkie serca. Znani są ze swojego zaangażowania w pomoc opuszczonym i pokrzywdzonym przez los zwierzętom. Oboje zawsze ostro reagują, gdy dzieje się krzywda czworonogom i chętnie wspierają akcje charytatywne, które pomagają zwierzętom.

Przeczytaj więcej o Agnieszce Włodarczyk!

Co ciekawe, oni sami od niedawna prowadzą dom tymczasowy dla zwierząt. Opiekują się w nim przygarniętymi kotkami i pieskami.

Jakiś czas temu, zdecydowaliśmy się dać dom tymczasowy kotce z Koterii. Tam dostają doraźną pomoc lekarską, oraz są kastrowane. Przez kilka dni kiedy koty znajdują się w Koterii, wolontariusze szukają dla nich domów - napisała Agnieszka. Jeżeli nie uda się ich znaleźć, zwierzaki trafiają z powrotem w miejsce bytowania. Nie mogliśmy pozwolić, żeby to spotkało Myszkę i postanowiliśmy dać jej szansę jako dom tymczasowy, w oczekiwaniu na dom stały.

Postawa Agnieszki Włodarczyk i Mikołaja Krawczyka jest godna podziwu. Może zainspiruje inne gwiazdy do podobnych zachowań?

Przeczytaj więcej o Mikołaju Krawczyku >>>

poprzedni
nastepny
Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk pozują z małym kotkiem. Uda im się ocieplić wizerunek?
Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: J.M.Kinga

Publikacja: 07.03.2014, Aktualizacja:

Zobacz również