szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Agnieszka Włodarczyk nie lubi imprez i pozowania na ściankach!

Agnieszka Włodarczyk jest w polskim showbiznesie już od lat. W tym czasie pokazała się na setkach imprez, a jej zdjęcia ze ścianek ozdabiały kolejne magazyny dla pań. Okazuje się, że Agnieszka Włodarczyk wcale nie lubi bywania na branżowych imprezach. Dlaczego?

Tagi: agnieszka włodarczyk, agnieszka włodarczyk mikołaj krawczyk

Agnieszka Włodarczyk nie lubi imprez i pozowania na ściankach!

Agnieszka Włodarczyk dołącza do gwiazd, które krytykują pozowanie na ściankach! Ostatnio negatywnie o bywaniu na kolejnych imprezach mówiła Anna Czartoryska, potem przyszedł czas na Edytę Herbuś. Agnieszka Włodarczyk także przyznaje, że nie lubi pokazywania się w wymyślnych stylizacjach i pozowania z uśmiechem na otwarciu kolejnego butiku czy salonu kosmetycznego.

Agnieszka Włodarczyk krytykuje polski showbiznes w najnowszym wywiadzie:

Dzisiaj można zrobić karierę w rok. Albo w miesiąc. Widzę, że takie osoby utrzymują się na rynku. Nie krytykuję tzw. celebrytów. Każdy ma swój pomysł na życie. Ale ja w tym świecie ścianek i pożyczonych ciuchach za bardzo się nie odnajduję. Nie jestem dziewczyną do wynajęcia – wyjaśnia w magazynie Grazia. - Tym trzeba się chyba faktycznie zajmować zawodowo. "Bywanie" zajmuje dużo czasu. Nie jestem hipokrytką i nie będę udawać, że nie zdarzyło mi się pozować na ściance, ale w pewnym momencie stwierdziłam, że to kompletnie bez sensu. Spędzam cały dzień na kupowaniu sukienki, albo wynajmuję stylistkę, która mnie ubierze. Muszę również iść do fryzjera. Na szczęście umiem się sama malować. Z tego całego bywania nic nie wynika.

Agnieszka Włodarczyk tłumaczy też dlaczego wraz z Mikołajem Krawczykiem postanowili zrobić sobie przerwę od pracy na najwyższych obrotach. Jak się okazuje, aktorka była tak przemęczona, że zmiana stylu życia była konieczna:

Musiałam zrobić sobie przerwę od pracy. Potrzebowałam odpoczynku. Jestem w show biznesie już 19 lat. Przed przerwą miałam niezwykle dużo pracy. Wzięłam udział w trzech show, grałam w dwóch serialach i to w dwóch różnych miastach. Oprócz tego cały czas koncertowałam. Zdarzało się, że nie miałam czasu na sen. Modliłam się o to, żeby wreszcie odpocząć. Świadomie podjęłam decyzję o dłuższym urlopie i zamieszkałam na przedmieściach.

Jak widać coraz więcej polskich gwiazd i celebrytek przyznaje się, że nie lubi świata, którego same są częścią. Myślicie, że kolejne osoby opowiedzą o niechęci do "bywania"?

Przeczytaj więcej o Agnieszce Włodarczyk >>>


Autor: J.M.

Publikacja: 18.04.2014, Aktualizacja:

Zobacz również