szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Agnieszka Włodarczyk wspiera Annę Przybylską. Jest oburzona plotkami

Agnieszka Włodarczyk jest oburzona plotkami na temat śmierci Anny Przybylskiej. Aktorka wspiera koleżankę po fachu.

Tagi: agnieszka włodarczyk, anna przybylska, anna przybylska śmierć

włodarczyk, przybylska

fot: WBF

W środę, 16.07.2014, polskimi mediami wstrząsnęła informacja o śmierci Anny Przybylskiej. Szokującą i nieprawdziwą plotkę opublikował jeden z portali plotkarskich i mimo że informacja szybko zniknęła ze strony, to zdążyła rozprzestrzenić się w sieci. Na informację błyskawicznie zareagowali przedstawiciele Anny Przybylskiej i skomentowali sprawę na oficjalnej stronie aktorki.

Przeczytaj także: Anna Przybylska została przeproszona przez portal, który ją uśmiercił

Działanie portalu plotkarskiego oburzyło nie tylko fanów gwiazdy, ale także Agnieszkę Włodarczyk, która skomentowała całą sprawę na swoim profilu na Facebooku. Aktorka ostro skrytykowała plotki i wsparła swoją koleżankę po fachu.

Jakim trzeba być potworem,żeby napisać coś tak obrzydliwego!!! Ten serwis już dawno powinien zakończyć swoją działalność! Aniu trzymaj się! - napisała Agnieszka Włodarczyk. Starają się wstawiać nowe newsy z d..,ale dobrze,że ludzie nie są ślepi i domagają się przeprosin za Anię! Ja również się do tego przyłączam! - dodała ostro.

Agnieszka Włodarczyk może też pomóc Annie Przybylskiej w sądowej walce z portalem. Zrobiła printscreeny szokującej informacji oraz komentarzy.

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI TRENDAMI, PLOTKAMI? POLUB NAS NA FACEBOOKU!

Autor: Kinga

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 17.07.2014, Aktualizacja:

Zobacz również